Elif Gibi Sevmek
% 31indirim

Elif Gibi Sevmek

  • 15,00 TL10,35 TL

    hopi kampanyası
    0,52 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Elif Gibi Sevmek e-kitabı

Sen yoktun o zamanlar, çocukluğumda en çok yağmuru severdim ben... Ne zaman bir dert gelse bana, yağmur yağar, dinler, dokunur, ve topraktan kalkan o kokuyu koklardım... Ateşim sönerdi.. Sonra büyüdüm.. gözlerini gördüm, Yandım, yağmur yağdı, ve ilk kez sönmedim...


Ben yağmurdan daha fazla bi seni sevebildim... Kimse duymasın bilmesin diye sessiz ağlıyor insan bazen. Gece yarısı kimseyi uyandırmadan yağan o yağmur gibi. Kimse bilmez yağıp geçmiştir. Sabah kalkıp pencerenizi açtığınızda içeri giren o tatlı soğuk esinti ve kokudan anlarsınız yağmurun yağdığını. Bu kitabı okurken alacağınız o esintiyle diyeceksiniz ki; bir Elif yağmuru yağmış bir adamın yüreğine...


Elif Gibi Sevmek 2: Aşk-ı Tevekkül

Elif Gibi Sevmek 2: Aşk-ı Tevekkül

Hikmet Anıl Öztekin

10,35 TL
Eyvallah

Eyvallah

Hikmet Anıl Öztekin

10,35 TL
Eyvallah 2

Eyvallah 2

Hikmet Anıl Öztekin

10,35 TL
Eyvallah

Eyvallah

Hikmet Anıl Öztekin

10,5 TL
Elif Gibi Sevmek

Elif Gibi Sevmek

Hikmet Anıl Öztekin

10,5 TL
Elif Gibi Sevmek 2: Aşk-ı Tevekkül

Elif Gibi Sevmek 2: Aşk-ı Tevekkül

Hikmet Anıl Öztekin

10,5 TL
Eyvallah 2

Eyvallah 2

Hikmet Anıl Öztekin

10,5 TL

Hikmet Anıl Öztekin kaleminden çıkan Elif Gibi Sevmek eseri okuyucuyu günümüzde böyle sevgiler yaşanabiliyor mu diye üzerinde düşündürten bir eserdir. Günümüzde unutulmaya yüz tutmuş olan dosdoğru Elif gibi sevebilmeyi okuyucuya hatırlatan bir eserdir.

Hikmet Anıl Öztekin, Elif Gibi Sevmek eserini okuyanlar, yaşamlarında hem Elif gibi sevmeyi hem de Elif gibi sevilmeyi arzulayacaklardır. Elif Gibi Sevmek, insanın yalnız Allah (c.c) için sevmesi gerektiğini okuyucuya mesaj olarak veren rehber niteliğinde bir eserdir. Eserin içeriğinde barındırdığı şiirler, okuru faklı duygu dünyalarına götürürken belki de kendi yaşamları için gözyaşı dökmelerine neden oluyordur. Bu eseri okuyanlar, dünyada beşeriyete karşı duyulan aşk ile ilahi aşkın birbirine nasıl harmanlanması gerektiği hususunda fikir sahibi olacaklardır. Hikmet Anıl Öztekin, Elif Gibi Sevmek eseri ile okuyucularına içeriği dopdolu ve okuyucularının birçok konuda yaşamlarını gözden geçirmesini sağlattıracak bir eser armağan ediyor. Bu eseri okuyan özellikle bayan okuyucular, bunları bir erkek mi yazmış demekten kendilerini alamayacaklardır.

Hikmet Anıl Öztekin, Elif Gibi Sevmek eseri okuyanları kimi zaman yaşadıkları yaşantıdan ve yaşamda çevirmiş oldukları entrikalardan dolayı utandıracak ve yaptıklarından dolayı kendilerine kahretmelerine neden olacaktır. Yazar, aynı zamanda hiçbir şey için geç olmadığını, her insanın Elif gibi dosdoğru olabileceğini ve sevebileceğini, bunun için biraz gayret etmek gerektiğini okuyucularına aktararak onları ümitsizliğe kapılmamaları hususunda uyarıyor.

Kur’an-ı Kerim’in ilk harfinin neden Elif ile başladığını ve neden Elif’in dosdoğru bir harf olduğunu bugüne kadar hiç düşündünüz mü? Allah isteseydi Elif’i yamuk da yazabilirdi. Ama O, Yüce Yaradan olarak Elif’i dosdoğru yazdı ve yarattıklarına hem işinizde hem de sevginizde Elif gibi dosdoğru olun mesajını verdi. İnsanlık, sadece Yaradan’ın bu mesajına uyabilseydi bugün dünya yaşanabilir bir yer olurdu ve her taraftan sevgi tomurcukları fışkırırdı.

Yorum Sayısı: 6

İlk defa başladığım bir kitabı okumaktan vazgeçtim. Onun için genel bir yorum yapamayacağım. Ne kadar sıkıcı ve zorlayıcı yada dili ağır olsa da başladığım kitabı bitirmek gibi bir adetim vardır fakat bu kitap bu prensibimde istisnayı teşkil etmiştir. Yazara ve emeğine saygı duyuyorum fakat kitabın sunuluşuyla ihtiva ettikleri, seviyesi, benzer ifadeler aynı anlam etrafında dönen cümleler ve tekrarlar maalesaf kitabı elimden bırakmama sebep oldu.

S
Sez Boz  -   07.12.2015

kitap okumayı alışkanlık haline getirmek isteyenler için çok güzel bir başlangıç olacaktır. kesinlikle tavsiye ederim

E
Elifnur Ataş  -   10.02.2016

Yaşamın sıkıntılarından bunalmış ve ruhunuzu okşayacak şiirler okuyarak başka dünyalara seyahat etmek istiyorsanız bu eserin içeriğinde yer alan şiirler tam size göredir. İlahi aşka gerçek manada ulaşmanın yolu dünyevi aşktan geçer sözünü çok işitmişizdir. Hikmet Anıl Öztekin, Elif Gibi Sevmek eserinin içeriğinde yer alan şiirlerinde dünyevi aşktan, ilahi aşka yolculuğun nasıl yapılması gerektiğini etkileyici bir şekilde dile getirmiştir. İnsanlara, sadece farkında oldukları yaraları acı verir....devamını oku

S
Selma Serçe  -   02.07.2016

Başlıkta belirttiğim gibi bu kitap turnusol kağıdı görevi görür . İnstagramın baş ucu kitabı . Şu kitabı okuyup beğenenlere bakarak bu kitabı okuyup okumamaya karar verebilirsiniz .

K
Kaan Çakır  -   01.03.2016

Elif Gibi Sevmek. ..Adı kadar dolu bir kitap birkaç ssatinizi ayırın ve aşk neymiş görün derim... Son sayfasına dek hayran bıraktı.

F
Fyz Blgc  -   29.02.2016

sıkı okuyucular için basit kalabilir evet bu kitabı hızlı bir şekilde okuyabilirsiniz bana göre sade kolay bir anlatımı var nasıl bir aşk kime veya neye duyulan aşk diye düşündürecektir ama kitap okumaya başlamak için de uygun diyorum :)

D
Dilek Filiz  -   19.02.2016