En Güzel İsimler Allah'ındır
% 15indirim

En Güzel İsimler Allah'ındır

  • 12,00 TL10,20 TL

    hopi kampanyası
    0,51 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

EL-VEKİL


Kendisine sığınanların işlerini kolaya çıkaran.


Kullarına yardım eden.


Niyet:


Allah’tan başkasına minnet etmemek.


Dua:


Ya Rabbi, ya Rabbi! Ey kendine güvenip sığınan kullarının işlerini en iyi yola koyan. Ey doğunun ve batının Rabb’i olan Allah’ım. Arkamızdan kuyumuzu kazanlardan, kem gözden, fitne fesat insanlardan, çekemeyenlerden sana sığınırız. Sen bizi her türlü şerden koru. Vekil olarak sen yetersin Allah’ım. Aşamadığımız her ne sıkıntımız varsa tek yardımcımız sensin. Ben senin kulunum sen benim Rabb’imsin. Sen bize kâfisin. Ben ölümsüz ve daima diri olana tevekkül ettim. Âmin...


Allah De Ötesini Bırak

Allah De Ötesini Bırak

Uğur Koşar

13,09 TL
Bana Allah Yeter

Bana Allah Yeter

Uğur Koşar

13,09 TL
Rabb'in İçin Sabret

Rabb'in İçin Sabret

Uğur Koşar

13,09 TL
Yüzleşme

Yüzleşme

Uğur Koşar

10,2 TL
Kendini Bilen Rabb’ini Bilir

Kendini Bilen Rabb’ini Bilir

Uğur Koşar

13,09 TL
Beş Rahmet Kapısı

Beş Rahmet Kapısı

Uğur Koşar

16,94 TL
Allah'a Koşun

Allah'a Koşun

Uğur Koşar

12,32 TL
Beş Rahmet Kapısı: Sufi

Beş Rahmet Kapısı: Sufi

Uğur Koşar

7,65 TL

Hepimiz Allah’a (c.c) dua eder ve niyazda bulunuruz. Ama bu duayı etkili kılmanın yolları vardır. Bu yollardan en önemlisi de Allah’a (c.c) isimleriyle dua etmektir. Uğur Koşar, En Güzel İsimler Allah’ındır eserinde Allah’a (c.c) isimleriyle nasıl dua edeceğimizi bizlere öğretiyor. Bu eseri okuyan okurların çoğu bugüne kadar dua etmeyi bilmediklerinin farkına varacaklardır. Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp misali okurlar, bu eseri iyice okuyup, özümseyecek ve Allah’a (c.c) yakarışlarını O’nun mübarek isimleri ile daha candan ve daha içten yapacaklardır. Ayrıca yazarın eserinde dualara da yer vermesi hem okura yol gösterici olmuş hem de okurlar, bu duaları her gün okuyarak Allah’a (c.c) yakarma imkanına kavuşmuştur.

Uğur Koşar, En Güzel İsimler Allah’ındır eserinde Allah’ın (c.c) isimlerini ve bu isimlerin manalarını açıklamıştır. Yazar, her Müslüman’ın istifade edebileceği dua kapımıza ışık tutacak bir eser kaleme almıştır. Okurlar, bu eseri okuduktan sonra Esmaül Hüsnaları daha bilinçli bir şekilde okuyacak ve Allah’ın (c.c) mübarek isimlerinin anlamlarını öğreneceği için dualarını yaparken Allah’ın (c.c) isimlerini de doğru yerde kullanacaktır. Hepimiz Allah’a (c.c) isimleriyle dua etmenin insanı daha huzurlu kıldığı gibi duayı da daha etkili hale getirdiğini biliriz. Çoğu insan Allah’a (c.c) isimleriyle dua etmek istese de bilgisi yeterli gelmediği için bunu yapamıyor. Tam bir dua kitabı olan bu eserde yer alan duaları okuyarak, insanlar bu isteğini en doğru bir şekilde gerçekleştirebilir.

Uğur Koşar, En Güzel İsimler Allah’ındır eserinin her evde mutlaka bulunması ve aile fertlerinin bu eserin içeriğinde yer alan dualardan günde en az bir tanesini okuması büyük bir manevi kazanım demektir. Bu eserin içeriğinde yer alan duaları her anne ve baba çocuklarına öğretmelidir. Böylelikle çocuklarımız hem Allah’ın (c.c) isimlerini hem de Allah’a (c.c) isimleriyle nasıl dua edileceğini öğrenmiş olacaktır. Bu eseri çevremizdeki insanlara hediye ederek onların istifade etmesini de sağlayabiliriz. Böyle bir şeye vesile olduğumuz içinde onlar bu eserdeki dualarla Allah’a (c.c) yakardıkça bize de sevap yazılır.

Siirt’te dünyaya gelen Uğur Koşar, yazarlığın yanı sıra ruhsal danışmanlıkta yaparak insanlara hizmet vermektedir. Uğur Koşar, bilimin ve ilimin birbirinden ayrı düşünülemeyeceğini ve dünyanın Kur’an üzerine kurulu olduğunu belirterek zihin, ilim ve psikolojiyi bir araya getirip terapi programlarında büyük başarılara imza atmıştır.

Yorum Sayısı: 2

Uğur Koşar, En Güzel İsimler Allah’ındır eserinin okurlara sağlayacağı en büyük manevi fayda Allah’a olan yakarışlarında yani dualarında Allah’ın isimlerini kullanmaları olacaktır. Allah’a yapılan en güzel dualar, isimleri ile yapılan dualardır. Bu eser, içeriğinde birçok dua barındırdığından dolayı içiniz daraldığında, dertlerinizin sizi boğduğunu hissedip, Allah’tan yardım istemeye karar verdiğinizde ve daha birçok nedenle ya da hiç nedensiz dua etmek istediğinizde bu eserin içeriğinde yer...devamını oku

G
Gülşah Çoşkun  -   02.07.2016

Dualarımızda Allah'ın isimlerini zikretmemizin önemi üzerinde durulmuş.

H
Htcpyrz Htcpyrz  -   14.02.2016