Eon
% 25indirim

Eon

İçinizdeki Dragonu Keşfedin
  • 25,00 TL18,75 TL

    hopi kampanyası
    0,94 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Onun büyük bir sırrı var...


Sonu ya zafer, ya ölüm.


Eon kendini bildi bileli dragon büyüsü eğitimi alıyor. Doğu Asya astrolojisine dayanan yoğun çalışmalarının iki temel amacı var: Kılıç ustalığını ve sihir kabiliyetini geliştirmek. Eon ve efendisi, Eon’un, on iki enerji dragonundan birine hizmet eden dragon ustası olarak seçileceğini umut ediyor.


Ancak Eon’un tehlikeli bir sırrı var. O aslında Eona. Dragon ustası seçilebilmek için erkek kılığına giren, on altı yaşında bir kız. Kadınların dragon büyüsü kullanması yasaklandığından, sırrı açığa çıkarsa ölümü kaçınılmaz olacak.


Eon’un sırrı tehlikedeyken, o ve dostları, kendilerini İmparator için verecekleri çok ciddi ve ölümcül bir mücadelenin içinde bulacak. Eon içindeki gücü ortaya çıkarmak zorunda. Yoksa hem büyüsünü kaybedecek hem de hayatını.


“Kesinlikle muhteşem... Entrika, politik oyunlar, trajik kayıplar, büyük arayışlar, güven, ihanet ve müthiş bir macera! Alison Goodman inanılmaz bir başarıya imza atmış.”


- Orson Scott Card, Yazar


Alison Goodman: Uluslararası başarı kazanan Eon ve Eona’nın yanı sıra, yetişkinler için gerilim türünde kitaplar yazdı. Kocası Ron ve Jack Russell teriyerleri Xander ile Melbourne, Avustralya’da yaşayan Alison, bugünlerde yaratıcı yazarlık dersleri veriyor. Yazarla ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


www.alisongoodman.au


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.