Esmaül Hüsna’nın 99 Sırrı
% 19indirim

Esmaül Hüsna’nın 99 Sırrı

  • 8,95 TL7,25 TL

    hopi kampanyası
    0,36 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Birçok hastalıkların tedavisinde Kur'an ayetlerini okumanın ve yazmanın mucizevi etkileri asırlardır bilinmektedir. İnsanların çeşitli sorunları, istekleri, duaları, erişmek istedikleri hedefleri için etkili olan olan Havass ilmi, aynı zamanda gizli bir ilimdir.


Havass ilmi, Allah'ın (c.c.) yarattığı alemlerin maddi ve manevi boyuttaki özelliklerinden yararlanılarak kişilerin problemlerine çözümler sağlayan bir ilimdir. Bu ilim asırlardır gelmiş geçmiş alimlerin ve ulemanın bir sır gibi gizlediği ve açıkça öğretmekten de çekindiği, çünkü vebal altında kalmaktan korktuğu ilimlerdendir.


Havass ilmi sadece birtakım harflerin ve sayıların, esmaların veya ayetlerin hikmetlerinden şifa ya da dilek kabulü yöntemi değildir. Çünkü bu ilmin özünde Allah'ın takdiri ile ruhani ve manevi alemlerin etkileri vardır. Dolayısıyla eğer Allah dilerse olabilecek bir durumdur. Bununla birlikte Esma-ül Hüsna'nın yapılan duaları güçlendirdiği ve etkisini artırdığı bilinmektedir.


Bunları sıradan halk kadar siyasetçiler, sanatçılar, iş adamları, gizli servisler, devlet adamları, sultanlar ve daha niceleri kullanmıştır. Osmanlı padişahlarının büyük özen gösterdiği gizli ilimler benimsenmiştir. Padişahlar devamlı olarak iç gömleklerine vefkler yazdırıp giymişlerdir. Bu vefkli gömlekler bugün dahi müzelerde sergilenmektedir.


Esma-ül Hüsna'nın bilinmeyen 99 sırrı ile hayatınıza yeni bir sayfa açacaksınız.


Derin Suikastlar

Derin Suikastlar

İsmail Çorbacı

8,06 TL
Gelecek 25 Yıl

Gelecek 25 Yıl

İsmail Çorbacı

8,06 TL
Zihin Kontrolü

Zihin Kontrolü

İsmail Çorbacı

8,06 TL
Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi

Yahudilerin 1000 Yıllık Projesi

İsmail Çorbacı

8,06 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.