Evvel Zaman İçinde
% 23indirim

Evvel Zaman İçinde

  • 29,00 TL22,33 TL

    hopi kampanyası
    1,12 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir erkek, bir kız ve kadim bir hayaletin tuhaf, kaderin oyunlarıyla dolu hikayesi.


Jeremy Johnson Johnson gaipten sesler duymaktadır. Daha doğrusu tek bir ses: Grimm Kardeşler’den Jacob Grimm’in hayaletinin sesi. Jacob, Jeremy’yi gözlemekte ve onu, bu dünya ile bir sonraki arasında fısıltılara konu olan karanlık bir güçten korumaktadır.
Ancak Jacob, Jeremy’yi her şeyden koruyamaz; örneğin özgür ruhlu, kızıl saçlı Ginger Boultinghouse’un, efsanevi lezzetiyle sihirli olduğu düşünülen pastadan bir ısırık alıp Jeremy’ye âşık olmasından. Başka bir yerde bu, Jeremy için mutlu son olabilirdi fakat kimliği ve karanlık niyetleri bilinmeyen Olayların Bulucusu’nun izleyip beklediği, bekleyip izlediği Never Better kasabasında durum başkadır. Zira Grimm Kardeşler’in masallarına aşina olan herkesin bildiği gibi, tüm peri masalları mutlu sonla bitmez.
 
Edgar Ödülü Finalisti
Kaliforniya Kitap Ödülleri, Altın Madalya


“Ötekilerin, inancın gücünün ve iyinin kötüye karşı zaferinin ustaca anlatılmış hikayesi.”
Booklist
 
“Okurlar gerilim, büyülü öğeler ya da gerçekleşmesi imkansız duran aşk hikayesiyle derin bir bağ kurarken, sihrin tadı damaklarında kalacak.”
School Library Journal


“Nefes kesici. Büyüleyici, korkutucu ve zarafetle yazılmış bir roman.”
Wall Street Journal


“McNeal yenilikçi ve içten bir hüzün taşıyan romanını masallardan fırlamış detaylarla örerek gerçeklik ve sihir arasında gezinen bir dünya yaratmış.”
Publishers Weekly


“Büyüleyici, romantik ve gerilim dolu bu modern hikaye, peri masalları geleneğinin temel öğelerini, kaynak metinlere ustaca bir saygı duruşuna çeviriyor.”
The  Bulletin


“Canlı, sağlam ve özgün.”
The Horn Book


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.