Eylül Hüznü
% 15indirim

Eylül Hüznü

Dünden Bugüne Portreler ve Edebi Denemeyer
  • 15,00 TL12,75 TL

    hopi kampanyası
    0,64 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

- Prof. Dr. Cengiz Yılmaz


Eylül Hüznü, Anadolu kültürünün derinliklerini temsil eden temiz yüreklilik, hoşgörü ve vefa hasletlerini en iyi şekilde yansıtan, çok keyifli ve aynı derecede düşündürücü bir anı, şiir ve edebiyat yolculuğu... Seyfettin Çetiner dostumuz yakın ve uzak geçmişin insanlarına ve olaylarına büyük bir ferasetle yaklaşıyor ve farklılıklarımızın değil ortak yönlerimizin altını çizen bir bakış ortaya koyuyor. Göremediğimizi görmek, hissetdemediğimizi hissetmek için, hiç olmazsa yüreğimizi aydınlatmak için, Eylül Hüznü okumak iyi gelecektir.


- Prof. Dr. Faruk Bilir


Kadim dost, sevgili Seyfettin Çetiner'indünden bugüne kaleme aldığı şiirsel, öyküsel yazılarında doğrusu kendimi buldum. Eylül hüznü kitabı sevgiye hoşgörüye adanmış bir gönülün vefanın, değerlerimizin, yaşadıklarımızın anlatıldığı, geçmişe özlemin, geleceğe umudun hikayesidir.


- Av. Uğur Kızılca


Sanıldığı gibi Eylül hüznü sebebi yaz mevsiminin ve güneşli günlerin bitmesi değildir. Eylül ayında ağaç dallarından yollara düşen sararmış yapraklar Anadolu insanına milletin bağrından çıkan demokrasi şehidi Rahmetli Başvekili bazen "netekim bir sağdan bir sola astık" şeklinde zühur eden çarpık zihniyetin idam ettiği gençleri hatırlatır. Eylül Hüznü kitabının satırlarında da bu duygulara kapılacaksınız. Sevgi dolu, temiz yürekli bir Anadolu insanı olan Seyfettin Çetiner dostumuzun yazılarıyla eylül ayının hüzünlerine bir yolculuk keyifle Eylül Hüznünün satırlarında kaybolacaksınız.


- Salih Kuyan


Yüreğinde memleket sevdası yaşayan, milletin gönlünde olan portrelere, milletimizi derinden yaralayan olaylara samimi içten yiğit bir anadolu gencinin bakış açısını bir solukta okudum. Eylül Hüznünü kitabını okumak şu günlerde daralan ruhumuza nefes aldıracaktır.


- Tarık Aksar


Eylül Hüznü kitabı ben değil biz diyen bir düşüncenin eseri. Kitabın hemen her sayfasında demokrasi ve hoşgörü vurgusu yapan demokrasi sevdalısı dostumuz Seyfettin Çetiner'in bu kitabı öyle umut ediyorum ki, yaşadığımız toplumda başkalarını daha iyi anlamamıza katkıda bulunacaktır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.