Fakir Kene
% 18indirim

Fakir Kene

  • 12,00 TL9,84 TL

    hopi kampanyası
    0,49 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kim Bağışlayacak Beni, Ba, Y’ol ve Soğuk Kazı kitaplarının ardından Birhan Keskin’den yeni şiir kitabı: Fakir Kene. On dokuz şiir var Fakir Kene’de. Kitabın başlangıç şiiri olan “Kargo”dan şu alıntı, şairden okuruna bir “teselli”, bir “şifa” niyetine…


Buraya bir ayna koydum arada önüne geç bak; sen şahane bir okursun. Mesai saatlerinde çaktırmadan şiir okursun. N’olcak ki, bırak patronlar seni kovsun!


Burada bir tutam sabır var. Kendiminkinden kopardım bir parça, (bende çok boldur) lazım oldukça ya sabır ya sabır, dokunursun.


Y’ol

Y’ol

Birhan Keskin

9,84 TL
Ba

Ba

Birhan Keskin

8,2 TL
Kim Bağışlayacak Beni

Kim Bağışlayacak Beni

Birhan Keskin

15,17 TL
Soğuk Kazı

Soğuk Kazı

Birhan Keskin

9,43 TL
Yeryüzü Halleri

Yeryüzü Halleri

Birhan Keskin

5,04 TL
Yorum Sayısı: 4

Kelimeleriyle yaralarımı saranım. İyi ki yazıyor.

R
Rukiye Öztürk  -   23.05.2016

Eski şiirlerle büyüyen bizler için Fakir Kene, "2010'ların şiiri nasıl olur?"un cevabı niteliğinde harika bir kitap. Birhan Keskin'in şiir dehası bir kez daha kendini göstermiş. Birhan Keskin yaşayan en büyük şairlerden birisi...

E
Erdi Kaya  -   23.05.2016

Bu son kitapla beraber, kemikleşmiş okuyucuları olarak bizler, uzunca bir süredir beslediğimiz hasreti dindirdik. Çağdaş Türkiye şiirinde adı, hiç silinmeyecek.

Ç
Çağlar Özbek  -   04.03.2016

Şiirsel metinlerle süslü bir şiir kitabı. Yazarı daha önceden tanımayanlara veya okumayı erteleyenlere geç kalmayın diyorum.

K
Kenan Fırat  -   03.06.2016