Fan Of A Fan: The Album

Fan Of A Fan: The Album

  • 29,00 TL

    hopi kampanyası
    1,45 Paracık
1. Westside
2. Nothin' Like Mefeat. Ty Dolla Sign
3. Ayo
4. Girl You Loud
5. Remember Me
6. I Bet feat. 50 Cent
7. D.G.I.F.U. feat. Pusha T
8. Better
9. Lights Out feat. Fat Trel
10. Real One feat. Boosie Badazz
11. B****es N Marijuana feat. ScHoolBoy Q
12. She Goin' Up
13. Wrong In The Right Way
14. Bunkin' feat. Jay 305 & T.I.
15. It's Yo S**t feat. Wale
16. Banjo

Chris Brown ve Tyga 2010 yılında yayınladıkları ve listelerin zirvesine yerleşen “Deuces” şarkısının da yer aldığı “Fan of a Fan mixtape”in ardından şimdi “Fan of A Fan: The Album” için bir kez daha güçlerini birleştirdi.

12 şarkının yer aldığı albümde çıkış şarkısı “Ayo” kısa bir sürede 1 milyon dinleme sayısına ulaştı ve Amerika’nın önde gelen Hip-Hop dergileri tarafından adından övgüyle söz ettirdi. Şarkı, Chris Brown’ın daha önce “Loyal” adlı şarkısında da birlikte çalıştığı Mark Kragen ve Nic Nac’in imzasını taşıyor. Albümün dikkat çeken bir diğer şarkısı ise Schoolboy Q’nun eşlik ettiği “B****es N Marijuana” şarkısı oldu.

Billboard Top 200 listesine 7. Sıradan giriş yapan “Fan of A Fan: the Album”de Chris Brown ve Tyga’ya müzik dünyanın başarılı diğer isimleri; 50 Cent, T.I., Dolla $ign, Pusha T, Fat Trel gibi isimler de katkıda bulundular. Albümün delüks versiyonunda standart versiyonun yanı sıra “Wrong In The Right Way”, “Bunkin’ feat. Jay 305 & T.I.”, “It’s Yo S**t feat. Wale” ve “Banjo” şarkıları da yer alıyor.

16 yaşındayken yayınladığı “Run It” şarkısı ile müzik dünyasına başarılı bir giriş yapan müzisyen, dansçı ve aktör Chris Brown; yıllar içerinde yayınladığı 6 albümüyle Billboard, MTV, BET gibi ödüllerin yanı sıra bir de Grammy ödülü kazandı. Chris Brown’un “Symphonic Love” isimli bir yardım kuruluşu ve ayrıca kendine ait “Black Pyramid” adlı uluslararası bir giyim markası da bulunuyor.

Yayınladığı 4 stüdyo albümüyle Amerikan rap müziğin dikkat çeken isimlerinden olan Tyga şimdiye dek Chris Brown’un yanı sıra, Lil Wayne, Future, Rick Ross gibi isimlerle de başarılı ortak çalışmalara imza attı. Tyga’nın Grammy, MTV Video Müzik, BET gibi çeşitli prestijli ödüllerde adaylıkları bulunuyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.