Fasiyal Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi
% 19indirim

Fasiyal Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

  • 216,00 TL174,96 TL

    hopi kampanyası
    8,75 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İkinci baskı için:


''Dr. Papel ve arkadaşları takdire şayan bir iş yapmışlar... Yazarlar tüm fasiyal plastik cerrahi alanlarını içererek şekildeki ana bilgileri çok başarılı bir şekilde bir araya getirmiler. Kısaca özetlemem gerekirse, ''Eğer kütüphanemde fasiyal plastik cerrahiyi konu alan tek bir kitap olması gerekseydi , şüphesiz tercihim bu kitap olurdu''.  J. Randall Jordan, Head and Neck.


Herkesçe bilindiği gibi bu alanda referans olarak kabul edilen Fasiyal Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi kitabı hasta tedavilerindeki yeni gelişmeleri de içerecek en son gelişmeleri yeni baskısına alarak geri dönüyor. Bu baskı önceki kitapta yer alan konulara ek olarak anti-aging tedavi, ayaktan cerrahi tedavi, otolog yağ kullanımı, pediatrik rinoplasti, doku mühendisliği ve non-ablatif cilt yenileme bölümlerini de içermektedir.


Vurgular:


 Fasiyal plastik ve rekonstrüktif cerrahi alanındaki klinik uygulamalar


 Anahtar noktaları gösteren 2000 in üzerinde yüksek kalitede resimler


 Bölümler ilgili referanslara daha hızlı ulaşımı sağlayacak şekilde 6 ana başlıkta toplanmıştır.


Temel tıptan başlayarak estetik, fonksiyonel ve rekonstrüktif cerrahiye kadar klinik hastalıkların çözümüne dönük olan bu tek cilt kitap, tüm klinisyenlerin, asistanların ve fasiyal plastik ve rekonstrüktüf cerrahlar ile otolaringoloji,  baş ve boyun cerrahlarının kütüphanesinde bulunması gereken değerli bir kaynaktır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.