Film Yapım Sırları

Film Yapım Sırları

  • 40,00 TL

    hopi kampanyası
    2,00 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!Sadece 1 Adet Kaldı
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sürekli güncellenen WEB sitesi sayesinde FİLM YAPIM SIRLARI yaşayan bir kitap! Eğitim videoları ve güncel gelişmeleri siteden takip edebileceksiniz!
Devamlı güncellenen web bağlantıları ile;


Çerçeve


Kamera hareketleri


Işıklama teknik ve biçimleri… gibi pek çok eğitici video yanında, sinema dünyasındaki en son teknolojik gelişmeler ve söyleşiler okuyucu ile özenle paylaşılıyor.
“Film Yapım Sırları” sadece film yapımıyla ilgilenenler için değil, tüm sinemaseverler için de bir bilgi hazinesi!


Oluşan Bir Fikrin Perdede Ya da Ekranda İzlenebilecek Bir Film Haline Gelişine Kadarki Bütün Yapım Aşamaları Tek Tek, Detaylı Olarak Açıklanıyor!


Yapımcı *Senarist * Yönetmen *Oyuncu * Görüntü Yönetmeni * Sanat Yönetmeni *Ses Teknisyeni *Işık Ekibi * Casting *Yapımcı Görevlileri *Kurgu *Müzik ve Film Yapımındaki Her Bir Çalışan Kişi Kimdir? Gçrevleri Nedir? Ne Yapmaları Gerekir?*Film Nedir? * Senaryo Yazımı Teknikleri *Casting Yönetmeni *Film Yapım Biçimleri *Çerçeve *Işık *Oyunculuk *Film Çekim Kuralları *Kamera *Mekan * Stüdyo Seçimleri *Çekim ve Bütçe Planlamalar Nörosinem … vs.


Fehmi Gerçeker’in engin deneyiminden süzülen ilgi çekici anekdotlar, sinema öğrencileri ve sinemaseverler için altın değerinde pratik bilgiler içeriyor.


…..Sayısız Yaşanmış Film Sırları….


Film yapımına ait tüm teknik bilgileri, tecrübeli bir yapımcı-yönetmenin British Library’deki gizli çekimden, Senegal’deki konuşan ağaca kadar birbirinden ilginç ve öğretici deneyimleri eşliğinde Film Yapım Sırları’nda bulabiliceksiniz…


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.