Fisher-Price Eğitici Köpekçik (Türkçe)

Fisher-Price Eğitici Köpekçik (Türkçe)

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Bebeğinizin en sevdiği arkadaşı! Şimdi Smart Stages (Yaşa Göre Gelişim) özelliğine sahip!
Eğitici Köpekçik her zamanki gibi bebeğinizin dokunuşlarına eğlenceli şeyler söyleyerek cevap veren veya şarkılar çalan, yumuşak ve sevimli bir köpekçik. Üstelik artık, bebeğiniz büyüdükçe öğretici içeriği değişen Smart Stages (Yaşa göre gelişim) teknolojisine de sahip! Her bebek farklı bir hızda büyüyüp geliştiği için, Smart Stages (Yaşa göre gelişim) teknolojisi size bebeğiniz için en uygun olan aşamayı seçme imkanı verir. Bu üç gelişim aşaması içerisinde farklı gelişim aşamalarına uygun şarkılar, cümleler ve sesler bulunur. Eğitici Köpekçiğin ışıklı kalbinin ışıkları müziklere eşlik ederek yanıp söner.


Smart Stages (Yaşa göre gelişim) Teknolojisi
1. Seviye - Keşfetme - 6 ay ve üzeri
Temel sözcükler ve sesler, bebeğinizin merak duygusunu geliştirmeye yardımcı olur.
2. Seviye - Teşvik etme - 12 ay ve üzeri
Bebeğinizi, sorular ve basit talimatlar ile oyuna teşvik eder.
3. Seviye - Taklit etme - 18 ay ve üzeri
Bu seviye, bebeğinizin hayal gücünü kullanarak ve taklit oyunu oynayarak eğlenirken öğrenmesine yardımcı olur.  • 50'nin üzerinde şarkı, melodi ve cümle!

  • Ayaklar, göbek, kulaklar ve ışıklı kalp bebeğinizin dokunuşlarına cevap verir. (Bu şekilde çalışan toplam 7 etkinleştirme noktası vardır.)

  • Eğitici Köpekçik ürününde Smart Stages (Yaşa göre gelişim) teknolojisi bulunur. Bu sayede öğretilen içerik, 3 farklı oyun seviyesine bölünmüştür ve bebeğiniz büyüyüp geliştikçe içerik bebeğinizin gelişimine uygun olarak değişir.

  • Eğitici Köpekçik, bebeğinize vücudun bölümlerini, harfleri, renkleri, sayıları ve çok daha fazlasını öğretir.

  • Eğitici Köpekçik, bebeğinizin duyularının ve ince motor becerilerinin gelişmesine yardımcı olur.

  • Eğitici Köpekçik, 3 adet AA pille çalışır.


Smart Stages (Yaşa göre gelişim) teknolojisi sayesinde, bebeğiniz büyüdükçe öğretilenler ve içerik bebeğinizin gelişimine uygun olarak değişir.
Her bebek farklı bir hızda büyüyüp gelişir. Smart Stages (Yaşa göre gelişim) teknolojisi size bebeğiniz için en uygun olan aşamayı seçme imkanı verir. Bu üç gelişim aşaması içerisinde farklı gelişim aşamalarına uygun şarkılar, cümleler ve sesler bulunur. İstediğiniz aşamayı seçmek için düğmeyi kaydırmanız yeterlidir.


1. Seviye - Keşfetme - 6 ay ve üzeri
Eğlenceli aktivitelerle bebeğinizin merak duygusunu geliştirir. Bebeğiniz Eğitici Köpekçik'in ellerine ve ayaklarına bastığında, vücudun bölümleri ve renkler hakkında şarkılar ve cümleler duyar. Bebeğiniz "el, yeşil" gibi basit kelimeleri öğrenir.


2. Seviye - Teşvik etme - 12 ay ve üzeri
Bu seviye, bebeğinizi oynamaya ve öğrenmeye teşvik ederek ona sayıları, renkleri, harfleri ve daha fazlasını öğretir. Eğitici Köpekçik'in kulağına basarak "Kendi kulaklarını bulabilir misin?" gibi sorular sormasını sağlayın.


3. Seviye - Taklit etme - 18 ay ve üzeri
Bu seviyede bebeğiniz taklit oyunu oynamaya başlar. Bebeğiniz biraz büyüdüğünde, hayal gücünü kullanacağı oyunlar oynama zamanı gelir. Bebeğiniz bu dönemde taklit oyunu oynamaya başlar. Bu tür oyunlara, ayağını bir fil gibi yere basma veya sürpriz oyunu gibi oyunlar örnek verilebilir.


Eğitici Köpekçik, bebeğinizin gelişimine ve büyümesine yardımcı olur.
Şarkılar, cümleler ve sesler bebeğinize vücudun bölümlerini, harfleri, renkleri, sayı saymayı ve çok daha fazlasını öğretir. Eğlenceli cümleler; bebeğinizden kendi kulaklarını, göbeğini ve kalbini bulmasını isteyerek oyunu düşünme becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Bebeğinizin yaptıkları için ödül olarak çalan şarkılar, bebeğinizin sebep-sonuç ilişkisini öğrenmesine yardımcı olur.


Bebeğinizle daha çok oyun oynayın.
Bebeğiniz büyürken onu oyun oynamaya teşvik etmeye devam edin. Bebeğinize "Kulaklarını bulabilir misin?" ve "Senin gözlerin ne renk?" gibi sorular sorun.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.