Fisher-Price Mickey Mouse'nin Eğlence Evi Oyun Seti

Fisher-Price Mickey Mouse'nin Eğlence Evi Oyun Seti

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


Mickey'nin Eğlence Evi, sevilen Disney karakterleri ile çocuğunuza interaktif bir oyun eğlencesi yaşayabileceği bir dünya sunuyor! Mickey ve Minnie figürlerinin, sevimli kapının, eğlenceli kaydırağın ve çıkarılabilir bir uçağın bulunduğu Mickey'nin Eğlence Evi, Mickey'nin sihirli dünyasını gerçeğe dönüştürüyor!  • Oyun setine Mickey ve Minnie figürleri, sevimli bir kapı ve eğlenceli bir kaydırak dahildir.

  • Yerinden çıkarılabilen uçak, eğlence evinin etrafında uçar. (Uçak motorlu değildir.)

  • Üst kısmındaki tutma kolu sayesinde yanınızda istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.


Hokus Pokus Mickey Mouse!
Çocuklarınız sihirli sözcükleri çok iyi biliyor ama Mickey'nin eğlence evinin gerçek olması için bu sözcüklere gerek kalmayacak! Hayal gücünü harekete geçiren uçma, kayma gibi aktiviteler ile Mickey ve Minnie'nin eğlence dolu dünyasına katılın. İnteraktif deneyimler, çocuğunuzun sorun çözme yetisini geliştirmeye teşvik eder.


Evin Muhteşem Bir Girişi Var!
Mickey ile Minnie eve görkemli bir giriş yapıyor! Sevimli karakterlerden birini oyun setinin tepesinden içeriye koyun ve kapıyı açmak için mor platforma basın. Sevimli karakter bir anlığına ortadan kaybolur, daha sonra kapıdan çıkıp yeşil kaydırağa iner. Sonra karakter kaydıraktan kayar ve kendisini bir sürü eğlenceyle bekleyen eğlence evine iner!


Yüksekten Uçma Eğlencesi
Mickey ile Minnie uçaklarına binip eğlence evinin etrafında süzülmeye bayılıyorlar! Çocuklar Mickey veya Minnie'yi hem oyun setinin çevresinde hem oda içerisinde hem de istedikleri başka yerlerde uçurabilecekler ve bu aktiviteye bayılacaklar! Uçak yerinden çıktığı için, çocuğunuz uçakla Mickey'nin eğlence evinden başka yerlerde de hayal gücünün onu götürdüğü her yerde oynayabilir!


Arkadaşlığın Değeri
Mickey ile Minnie, eğlence evinde birlikte çok eğleniyorlar. Bu evde bir tahterevalli bile var. Çocuğunuz karakterleri tahterevallinin iki tarafına yerleştirir ve onlara gerçek bir tahterevalli eğlencesi yaşatır! Mickey ile Minnie birlikte oynarken, çocuğunuz bir aktivitenin bir arkadaşla yapılmasının ne kadar eğlenceli olduğu görür.


Kolayca Taşınabilir Özelliktedir
Üst kısmındaki tutma kolu sayesinde bu eğlence evini istediğiniz her yere yanınızda götürebilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. Çocuğunuzu eğlenmenin ve öğrenmenin bir arada olduğu interaktif bir dünyaya götüren bu oyun seti, çocuğunuza Mickey ve Minnie ile eğlence evindeymiş gibi hissettirecek!
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.