Flash Mx:Görsel Başlangıç Kılavuzu

Flash Mx:Görsel Başlangıç Kılavuzu

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Flash'ı hemen öğrenmeniz mi gerekiyor? Bu kitap sizin için hızlı, görsel bir başlangıç rehberi olacaktır.

Kolay ve görsel yaklaşım: Size Flash'ı anlatırken resimleri kullanıyor ve ne yapacağınızı adım adım gösteriyor.
Bir referans kitabı gibi çalışma: İhtiyacınız olanı kolayca bularak hemen çalışmaya geçebilirsiniz.
Uzun pasajlar yok: Somut, anlaşılır açıklamalarla sadece bilmeniz gerekenler anlatılıyor.

CD-ROM'da Neler Var?
Macromedia'nın en yeni programlarının 30 günlük deneme sürümleri: Flash MX, Dreamweaver MX, Fireworks MX, FreeHand 10, Director 8.5 Shockwawe Studio, Authorware 6, ColdFusion MX, HomeSite 5, JRun Studio, Sitespring, Shockwave 8.5 Player, Flash Player 6.

Flash'ı hızlı ve kolay yoldan öğrenin! Bu Görsel Başlangıç Kılavuzu uzun açıklamalar yerine resimleri kullanarak bu programı çok kısa zamanda öğrenmenizi sağlıyor.

Uzman Yayınevleri: Flash'ın üretici firması Macromedia'nın yayınevi Macromedia Press, multimedya ve Internet konularında uzmanlaşmış yayınevi Peachpit Press, Macromedia'nın Türkiye temsilcisi Medyasoft ve ülkemizin yetkin yayınevi Sistem Yayıncılık işbirliği ile çıkarılmış olan konusundaki ilk ve tek kitap.

Kitabın Web Sitesi: Kitapta anlatılan örnek uygulamalara ait dosyaları http://www.peachpit.com/vqs/flash adresinde ve Sistem Yayıncılık Web sitesinde (http://www.sistem.com.tr) bulabilirsiniz.

Uzman Yazar: Katherine Ulrich, grafik, yayıncılık ve multimedya yazılımları konularında uzmanlaşmış bir yazar ve editörtür. Yazarın Flash 4'ü ve Flash 5'i konu alan önceki kitapları hem dünyada hem de Türkiye'de "En Çok Satan Flash Kitabı" ünvanına sahip olmuştur.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.