Flörtüm Eşim Olsun Mu?

Flörtüm Eşim Olsun Mu?

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Flörtüm eşim olsun mu?. Yıllardır gencimizin, yaşlımızın, boşanmışların, dulların, evlilerin ve erkek kadın her iki cinsiyetin kafasını kurcalamış durmuştur, bu soru ve karmaşıklaşmış cevabı. İşte böylesine zor bir işe giriştik ve konuyu bunca karmaşanın içinden çıkartıp şifa için yutulacak hap haline getirmeye çalıştık. başlıca amacımız modern zamanlardaki toplumsal yapımıza uygun, klasik tekrarlardan kaçınarak ve üstüne üstlük onları da sorgulayarak kendine has, özgün, yeni ilişki formülleri sunmaktı.
Evleneceğim kişiyi görücü usulü ile mi yoksa flört ile mi bulmalıyım? Evliliğinizi el yordamıyla bir şekilde yaptınız diyelim. Bu sefer de ailemi hangi ilişki tarzına göre yürütmeliyim ki huzuru ve mutluluğu yakalayayım sorusunun cevabına odaklanmanız gerekecek. Çünkü eşlerin sadakatinden, kadının çalışmasına, ana-baba ailesiyle ilişkilerinizden çocuklarınızın eğitimine kadar bütün kararlarınızı evlilik öncesinde aldığınız flört ya da görücü usulü kanun ve kurallarına göre biçimlendirecek ve şekillendireceksiniz.
Bu eserle evde ya da sokaktaki tutkuları, gizli ilişkileri, arkadaşlıklarla evlenmeleri, sevdalardaki teklemeleri, aşklara rağmen boşanmaları ve daha bir sürü problemi tanımlayarak medenice tartışmaya açıyoruz.
Evet, okunmak, tartışmak ve anlaşmak için çok iddialıyız. Elinizdeki kitap alanında ilk olan bir psikososyal analiz ve tahlilidir ve sizi içerikteki sıra dışı zihni maceramıza ortak olmaya çağırıyoruz.
(Tanıtım Bülteninden)


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.