Fransızcada İlgeç ve Bağlaçları Kullanma Kılavuzu
% 2indirim

Fransızcada İlgeç ve Bağlaçları Kullanma Kılavuzu

  • 37,50 TL36,75 TL

    hopi kampanyası
    1,84 Paracık
  • Tedarik Süresi 5 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Türkiye'de alanda tek olan bu kitapta amaç, Fransızca'da temelden ileri düzeye kadar cümle kuruluş biçimlerini öğrenmek isteyenlere ve bu dilde seviyesini geliştirmek isteyenlere yardımcı olmaktır. Fransızca'da düşüncelerini anlatma, cümle kurma ve çeviri yapma sürecinde güçlüklerle karşılaşanlar için vazgeçilmez bir başvuru kitabı niteliğindedir.

Türkçe-Fransızca Karşılaştırmalı olarak hazırlanan Fransızca'da İlgeç ve Bağlaçları Kullanma Kılavuzu, Anlatım Dilbilgisi –2– (Guide pour l'emploie des préposition et des conjonctions ) adlı çalışma, Fransızca öğrenenler için zorluk oluşturan İlgeç ve Bağlaçların cümle içerisinde nasıl kullanıldığını örneklerle incelemektedir. Kitapta kullanılan örnekler; roman, öykü, gazete, dergi ve bilimsel kitaplardan özenle seçilmiştir. Yaklaşık 40155 örnek cümle ve Fransızca'da en sık kullanılan 583 ilgeç ve bağlaç Türkçe karşılıklarıyla verilmiştir.

Fransız Dili ve Eğitimi, Fransızca Mütercim –Tercümanlık ve Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans, yüksek lisans ve doktora yapanlar. Her düzeyde Fransızca dil sınavlarına hazırlananlara (YDS, Doçentlik ÜDS, tıpta uzmanlık TUS, çeşitli özel ve devlet kurumlarının sınavları, ÖSYM yabancı dil sınavlarında vb. ) büyük kolaylıklar sağlayacak Fransızca'daki seviyelerini ve başarılarını önemli ölçüde artıracaktır.

 

Konu Başlıkları

İlgeç ve Bağlaçları Kullanma Yöntemi

Bütün Bağlaçların Türkçedeki Karşılıkları

Her Bağlaç için Örnek Cümleler

583 İlgeç ve Bağlacın Cümle İçerisinde Kullanımı

Fransızcada Cümle Kuruluşu

Temel Cümle Bilgisi

İleri Düzeyde Cümle Bilgisi

Anlatım Dilbilgisi

Yeni Sözcükler Öğrenme

Cümle Kuruluşunu Öğrenme


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.