Gaia Etkisi
% 19indirim

Gaia Etkisi

Gaia ile İnsanlık Arasındaki Olağanüstü İşbirliği Sistemi
  • 27,00 TL21,87 TL

    hopi kampanyası
    1,09 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kryon çeyrek yüzyıldır Lee Carroll kanalıyla tüm insanlığa çok önemli, aydınlatıcı ve sevgi dolu spiritüel mesajlar vermiş ve onun birçok dile çevrilen kitapları bu bilgilerin dünya çapında bilinip sevilmesine neden olmuştur.


Avustralyalı yazar Monika Muranyi, Kryon tarafından Gaia ve insanlık hakkında verilmiş ve daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olan bilgileri büyük bir çalışma sonucunda bu kitapta bir araya getirmiştir. Yazar kişisel deneyimleri ve içgörüleri ile Kryon'un öğretilerini ve bilgeliğini birbirine örerek kökenlerimiz ve burada neden bulunduğumuz konu-sunda eşsiz bir tablo sunmuştur. Ayrıca, yazarın tüm konuyu daha da açıklığa kavuşturmak için Kryon'a sorduğu otuz sorunun yanıtları da bu kitapta yer almaktadır. Bu çalışma sayesinde artık Dünya enerjileri ve onların insanlıkla nasıl karşılıklı ilişki ve etkileşime sahip oldukları konusunda ve aşağıda sıralanan önemli konularda çok daha büyük bir anlayışa sahip olabiliriz:


Dünya Tarihi, Lemurya Uygarlığı, Yerli Halklar, Tasarımcı Manyetik Alanlar, Geleceğin Bilimi, Fiziğin Yeni Yasaları, Evrensel Yasalar, Kuantum Görüş, Dünya'nın Enerji Ağları, Ley Hatları, Portallar, Vorteksler, Vortallar, Boşluk Noktaları, Yaratılış Mağarası, Yeni DNA Ayarlaması, Dünya'nın Kundalini Enerjisi, Gaia ile Evrenin İlişkisi, Gamma Enerjisi, Güneş Sisteminin Manyetik Alanları, Güneş Sistemi ve Astroloji, Galaksinin Kuantum Enerjisi, Pleiadesliler, Gaia'nın Yükselmiş Toprağı, Gaia'nın Çözülmemiş Gizemleri, İnsanların Korunması, Hayaletler, Balinalar ve Yunuslar, Türlerin Yok Oluşu.


Şimdiye kadar olan tüm Kryon kitapları, Lee Carroll sayesinde medyumik celselerle alınmış ve yazılmıştır. Gaia etkisi ise daha önce Kryon’da bize bildirilen, diğer medyumlardan Monika Muranyi tarafından yazılmıştır.

Dünya genelinde pek çok dile çevrilmiş olan Kryon kitapları, pek çok kişi tarafından okunmaktadır. Bu kitapta ise insanlık hakkındaki çok detaylı ve ilk kez verilen bilgileri bulabilir, tekamülünüz için ihtiyacınız olan tüm cevapları alabilirsiniz. Bilgileri veren enerji gurubu yine aynıdır, yani Kryon tek fark başka bir medyum kanalından yazmıştır.

Medyuma verilen bilgiler arasında, burada neden bulunduğumuz ve görevlerimizin ne olduğunun yanı sıra, otuz sorununda cevabı bulunmaktadır. Giderek daha da önemli hale gelen mesajlar, bize aynı şeyi gerçekleştirmek için gidilecek yolun, pek çok alternatifi olduğunu anlatıyor.

Dünyada oluşturulmuş yeni enerji ağları ve insanlığın bu enerji ağları ile olan etkileşimleri. Tam olarak anlaşılamamış bu konunun, aslında bizim bu yeni enerjiye uyumlandığımızda, yapabileceğimiz şeylerin ne denli büyük olduğunu anlamamızı sağlıyor. Anı, geçmişi ve geleceği şimdiye taşıyan bu enerji, şuana kadar bildiğimiz şeylerin ne kadar yetersiz olduğunu, gözler önüne seriyor. İçimizdeki gücü doğru kullanmak ve geleceğimizi yapılandırmak için, ihtiyacımız olan bilgiler.

Dünya Tarihi, Yerli Halklar, Fiziğin Yeni Yasaları, Yaradılış Mağarası, Kuantum Görüş, Güneş Sistemi ve Astroloji, Gaia’nın Yükselmiş Toprağı, Türlerin Yok Oluşu gibi, yaklaşık kırk konuya değinilmiş bu bölümler,  yeni bilgiler sayesinde çok ilgi çekici bir hal almaktadır.

Ayrıca sadece dünyamızda değil, güneş sistemimizde yapılan tüm manyetik alanlar hakkında verilen yeni bilgiler. Eksik kalan kısımları doldurmak açısından, oldukça önemli. Galaksinin Kuantumu ve Gaia’nın Çözülmemiş Sırlarını da bulabileceğimiz bu kitabı okurken, her zamanki gibi Kryon’un sevgi enerjisini hissedeceğiz.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.