Game of Thrones - 5. Sezon

Game of Thrones - 5. Sezon

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Dünya çapında bir fenomen olan HBO tarihinin en çok seyredilen TV Dizisi, beşinci sezonuyla tam 12 Emmy® Ödülü alan Game of Thrones, bütün rekorları alt üst ederek müthiş bir hit olmaya devam ediyor.

Kara Kalede, Jon Snow Gece Nöbetçileri’nin talepleriyle kendisini Westeros’un yasal kralı olarak gören Stannis Baratheon’un taleplerini dengelemeye çalışmaktadır. Bu sırada, Jaime gizli bir görevdeyken, Tyrelles ile esrarengiz Yüce Serçe’nin lideri olduğu bir mezhebin arasında kalan Cersei de Kral Toprakları’nda gücünü korumaya çabalamaktadır. Tehlike Meeren’e ulaşırken Daenerys Targaryen de şehirdeki zayıf egemenliğini ancak büyük fedakârlıklar yaparak koruyabileceğinin mümkün olduğunu anlar. Bu sezonda “kış geliyor” uğursuzluğu en üst seviyeye çıkarken şimdiye kadar gördüğünüz en çarpıcı sahnelere tanık olacaksınız.

Annenin Merhameti, Game of Thrones’un Ardındaki Gerçek Tarih, Yaşamda Bir Gün, Yeni Karakterler / Yeni Yerler, Sesli Yorumlar ve Dört Silinmiş Sahne bonus seçenekleriyle bu efsanenin ardındaki gizem kapısını aralayın. Game of Thrones efsaneler yaratmaya devam ediyor.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.