Gecenin Ardından
% 44indirim

Gecenin Ardından

  • 18,00 TL10,08 TL

    hopi kampanyası
    0,50 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Davetsiz misafir bir karartı halinde, elinde kocaman bıçakla kapı aralığında durarak içeri baktı. Yavaşça kadının yattığı tarafa yöneldi. Eliyle ağzına bastırarak bıçağı boğazına dayayıp bir hamlede çekiverdi. Kadının gözleri fal taşı gibi açıldı ama ne olduğunu anlayamadan, vücudu bir iki titremeyle, az önceki uyuyormuş halini aldı. Tek fark boğazından açılan yaradan oluk oluk kan akmasıydı. Maskeli kişi onun bu halini kurbanlık koyunlara benzetti. Tam kendi kurbanının yan tarafındaki büfeye yönelmişti ki arkasından gelen bir sesle irkildi. Döndüğünde karşısında, yüzünde şaşkın ve acılı bir ifadeyle yataktaki ölüye bakan ihtiyar adamla göz göze geldiler. İhtiyar maskelinin gözlerindeki şaşkınlığı fark etti ama o gözleri tanıdı da. Karartı, orayı terk ettiğinde, arkasında iki cansız beden bırakmıştı.


Şirketin Genel Müdürü Hüseyin Bey’in cinayette parmağı var mı? Yoksa para karşılığı aşk yapan Personal Trainer Can Bey’in mi gözü döndü?  


Ya sırf parası için Sağlamların oğluyla evli olan Ayşe gelin? Onun bu olaylarla ilgisi nedir? İzmir emniyetine yeni atanan Deniz, ortağı Levent’le, Sağlam cinayetini araştırmakla görevlendirilir. Araştırma esnasında katil zanlılarının listesi gitgide artmakla birlikte, biri maço, biri feminist olan iki ortağın aralarındaki uyuşmazlık ve didişmeler de artmaktadır. Bu iki uyumsuz komiser, Sağlam cinayetini birbirlerinin gözlerini oymadan çözebilecekler mi?  Ya aşka tövbe eden Deniz, bu yeni şehirde yeni bir aşk bulabilecek mi?


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.