Geçmiş Aile Sırları

Geçmiş Aile Sırları

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gwen Rowland Noel’i geçirmek için erkek arkadaşı Alfie’nin ailesinin evine davetlidir. Düzgün bir aileyle düzgün bir tatil geçireceği için heyecanlıdır ancak varır varmaz Gwen bir şeylerin doğru gitmediğini hisseder. Alfie ailesine karşı tuhaf davranır ve geçmişinden bahsetmeye direnç gösterir. Ünlü bir çocuk kitapları yazarı olan annesiyse odasında yaşamakta, geçmişle şimdiyi, kurguyla gerçeği ayıramamaktadır. Bir de şu eski aile resminin esrarı vardır.


Gwen kırkyama bir yastık kılıfına dikili aile mektuplarından kesitler bulduğunda yapboz parçalarını birleştirmeye başlar ve kendisine anlatılandan daha geniş bir aile tarihi olduğunu anlar. Birileri her şeyi bilmesini istemiyordur.
Ve bu birilerinden biri Alfie’dir...


“Müthiş Bir Kitap.”


- Lesley Cookman


“İşte size formunun zirvesinde ne yapacağını çok iyi bilen bir yazar. Müthiş. Okuduklarının kendilerine meydan okumasını seven zeki insanlar için bir kitap.”


- The Bookbag


Yorum Sayısı: 1

Yazarın kitabını ilk kez okudum ve hayran kaldım.En kısa zamanda diğer kitaplarını alıp okumayı düşünüyorum.Kitap çok güzel kurgulanmış.tabii ki çeviri yapanın emeğide çok büyük.Kitabı vezir de yapan,rezil de yapan çevirinin kalitesindendir..

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016