Geçmişin Soğuk İzleri
% 31indirim

Geçmişin Soğuk İzleri

  • 27,50 TL18,98 TL

    hopi kampanyası
    0,95 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gerçeği bulmak için aşktan vazgeçer miydiniz?


Jason Robbins yaratıcı yazarlık kursuna katılmak için Carmarthenshire’da bulunan ürpertici bir bina olan Balıkçı Konağı’na gitmeye karar verir. Orada, kendisi gibi bir kursiyer olan Helen ile tanışır ve aralarındaki yakınlaşma tutkulu bir aşka doğru yelken açar. Ancak konağın duvarları, büyük bir tarihi trajediyi saklamaktadır ve Jason ile Helen, bu hatıraların göbeğine düşmüşlerdir. Çok geçmeden genç bir kadının ruhu onlara musallat olur ve onları gerçeği bulmaları için zorlar.


Bu arayış bir maceraya dönüştükçe, yaşamları üzerindeki tehlike de giderek artmaktadır. Bir gerçeği bulmaları gerekmektedir ama aradıkları hangi gerçektir? Bir hayaletin zihnine güvenerek aramaya başladıkları bu gerçeği keşfetmek için ödeyebilecekleri en yüksek bedel nedir ?


Okuyucuyu son satırına kadar diken üstünde tutuyor.
- New York Reviewer


Karmaşık, inanılmaz ama bir o kadar da gerçek.
- Mallory Heart Reviews


Yorum Sayısı: 1

kitabın konusu benim çok dikkatimi çekmişti. Kitap çıkar çıkmaz hemen siparişi verdim ve okumaya başladım. Kitabı okurken arada gerilim ,korktum konu itibariyle güzeldi. Tek eksiği okurken biraz zorlandım. Yazarın kalemi mi öyleydi yoksa çeviri hatası mı vardı anlayamadım fakat bir bütün olarak baktığımızda fena değildi.

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016