Genel Cerrahi Atlası
% 13indirim

Genel Cerrahi Atlası

 • 81,00 TL70,47 TL

  hopi kampanyası
  3,52 Paracık
  Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
 • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Genel Cerrahi Atlası, sıklıkla yapılan ameliyatlar için nasıl referans gösterileceği konusunda oldukça sınırlıdır. Kitabı venöz portlar, kateterler, direnler için kanülasyon ve dikiş gibi temel cerrahi teknikelre dair bir bölüm başvurulmalıdır. Ana bölüm, genital dışı organları, retroperitonumu, karın boşluğunu,toraks duvarın ve boşluğunu, boynu, yumuşak dokuları, cildi ve anatomik bölgeleri içeren adım adım formatta ameliyatları gösterir. Keza içeriği, travma cerrahisi, ampütasyonlar, vasküler cerrahi, pediatrik cerrahi, kolorektal cerrahi ve herni cerrahisidir. Tam ve hızlı oryantasyon için her bölüm; önce cerrahiye hazırlamaya, anesteziye, pozisyon vermeye, uygun anatomiye, risklere, komplikasyonlara ve ameliyat sonrası bakıma dair kısa öneriler sunar. Akabinde detaylı açıklamalar ve mükemmel çizimlerle amliyat tekniği sunulur.


Anahtar Özellikler • Her genel cerrahın tüm yaygın, yayınlanmış ameliyatları bilmesi gerekir.

 • Her bir ameliyat prosedürünü adım adım klavuz eder

 • 1200'den fazla yüksek kalitede resim cerrahi anatomiyi ve her bir resim ameliyatın bir aşamasının tekniğini gösteririr.

 • Öğretici sayfa düzeni, materyalin kolay anlaşılmasını sağlar

 • Deneyimlerle kazanılmış ipuçları, trikler, tuzaklar oldukça hayati bilgilerdir.


Uygulamada tüm cerrahlar için ideal olan Genel Cerrahi Atlası, geniş alanın gözden geçirilmesini sağlayan tek cilt kullanışlı bir kitaptır. Zira, bu kitap cerrahi işleme başlamadan önce hızlı bir şekilde konuyu gözden geçirmek isteyen mesleğini icra eden cerrahların kitaplığında değerli bir referans kaynak olacaktır.


- Volker Schumpelick, MD


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.