Genel ve Teknik İletişim
% 2indirim

Genel ve Teknik İletişim

Kavram – Türler – Teknolojik Gelişmeler
  • 17,00 TL16,66 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Tedarik Süresi 5 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Kitap, uzun yıllar üniversitelerde “İletişim” ve “Genel ve Teknik İletişim” derslerini anlatan yazarların notlarından, ders anlatımı esnasında öğrencilerinden gelen sorulardan ve mesleki tecrübelerinden oluşmaktadır. Ayrıca, kitabın ilk beş baskısının ardından gerek akademisyenlerden ve öğrencilerden gerekse kitabı kullanan okuyuculardan gelen istek ve öneriler de dikkate alınarak, kitabın daha kullanıcı dostu olması sağlanmıştır.

Eserde, İletişim Kavramı ve Anlamı, İletişim Teknolojisindeki Gelişmeler, İletişimin Engelleri ve Aşma Yolları, Form Düzenleme, Örgütlerde İletişim ve Fonksiyonları, Grafik, İletişim, Örgütsel İletişimin İşleyişi, İletişimde Tablo Kullanımı, Yazışma Türleri, Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Teknoloji ve Teknik İletişim, Bilgi Sistemleri ve İletişim konuları ele alınmaktadır.

Kitapta, anlatılan teorik bilgiler okuyucunun öğrenmesini pekiştirmek amacıyla bölüm sonlarına eklenen sorularla desteklenmeye çalışılmıştır. Kitap öğrencilere ve konuya ilgi duyan herkese faydalı olabilecek bir şekilde hazırlanmıştır.

 

Konu Başlıkları;

İletişim Kavramı ve Anlamı

İletişim Türleri

İletişimin Engelleri

Örgütlerde İletişim ve Fonksiyonları

Örgütsel İletişimin İşleyişi

Yazışma Türleri

İletişim Teknolojisindeki Gelişmeler

İletişimde Tablo Kullanımı

Bilgi ve İletişim Teknolojileri

Bilgi Sistemleri ve İletişim


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.