Gerçeği Algıla
% 3indirim

Gerçeği Algıla

Nöropazarlama Yolculuğunda İlk Adımlar
  • 29,50 TL28,62 TL

    hopi kampanyası
    1,43 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Dr. Yener Girişken bu kitapta pazarlamaya farklı bir arçıdan bakmış; günümüzde teknolojik gelişmelerin ve araçların pazarlama uygulamarında da nasıl kullanılabileceğini bizlere göstermeye çalışmıştır. Her ne kadar kullanılan yöntem ve araçlar teknoloji ile ilgili olsa da asıl konumuzun insan ve insan davranışı olduğunu vurgulayarak, özellikle tüketici davranışlarının ölçümünde nöropazarlama yöntemleri ile belki de bireyin bile farkında olmadığı algılamalarının, tepkilerinin tespit edilmesinin mümkün olabileceğini hem teorik alt yapısını çok iyi açıklayarak, hem de uygulamalardan örneklerle ortaya koymuştur. Kİtabın konusunun özgün, güncel ve ilginç olması açısından hem akademik camiaya hem de uygulamacılara çok yardımcı olacağaını düşünüyorum."


- Prof. Dr. Sema Kurtuluş


"Hayatın sırrı da reklamın sırrı da aynı yerde saklı: söylenmeyende... Tam da bu nedenle "bu reklam tutar mı?" sorusunun cevabı da reklamcının sezgilerinde gizli ya da nörobilim araştırmalarında! İstanbul'da pek konuşulmasa da dünyada bir düşünce devrimi oldu: Aklın duyguyla çalıştığı ortaya çıktı. İnsanlarınn duygularını sadece söylediklerine bakarak zor anlarız. O zaman Thinkneuro'nun beyin görüntüleme sistemlerine başvururuz. İstanbul'da pazarlama becerimize nöropazarlamayı kazandıran Dr. Yener Girişken'in kitabını işinize iyi bir yatırım yapar gibi okuyun derim."


- Serdar Erener


"Gözün görmediğini beyin görür mü? Bu, Dr. Yener Girişken'in kitabında yer alan bölümlerden birinin adı. Benim gözümde beynim de iyi bir kitabı hemen görüyor. İşte bu kitap böyle bir kitap. Pazarlamanın yeni ufuklara yelken açtığı bu günlerde nöropazarlama belki de yeni ufukların en meydan okuyanı. Pazarlama araştırmalarında radikal değişikliklere yol açması muhtemel bir konu. O yüzden, Dr. Yener Girişken'inki gibi maharetli beyinlerde şekillenip önümüze gelmesi gereken bir konu. Bir çırpıda okunası bir kitap. Sevgili Yener'i içtenlikle kutluyorum."


- Prof. Dr. A. Ercan Gegez


"Nöropazarlamanın Türkiye'deki öncüsü Dr. Yener Girişken nihayet tüm pazarlama iletişimi sektörünün beklediği kitabını yazmıiş.Hepimizi için karanlıkta dokunarak anlamaya çalıştığımız bir fil olan nöropazarlama konusuna Türk tüketicisi açısından da bakarak ışık tutuyor. Kendisiyle birlikte gerçekletirirken büyük keyif aldığımız "Türkiye'nin Efsane Reklamları" araştırmasının da kitapta yer alması bizi gururlandırdı. Hem kısa vadede satışlarını artırmak hem de kalıcı markalar yaratmak isteyen her iletişim profesyonelinin okuması gereken bir kitap."


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.