Gizemli Bahçe
% 34indirim

Gizemli Bahçe

  • 3,00 TL1,98 TL

    hopi kampanyası
    0,10 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Sevgi:Sevgiye dair ne çok şey söylendi binlerce yıldır. Ne çok şey yaşadı insanoğlu, sevdaya dair. Garip olan şu ki herkes kendi sevdasını yaşadı ve "sevgi" diye kendi yüreğini sundu tarif etti.


Aşk: Aşk bir film karesinde takılı kalmaktır. Bazen de tuhaf bir cesaretle meydan okumaktır hayata. Her ilişki bir bahçeye benzer. Eğer yeşerip gelişmesi isteniyorsa, düzenli olarak su verilmelidir. Beklenmedik hava değişiklikleri kadar mevsimleri de dikkate alarak özel bakım gösterilmelidir. Yeni tohumlar ekilmeli ve yabani otlar ayıklanmalıdır.


Tıpkı bunun gibi aşkın büyüsünü canlı tutmak için de mevsimlerini anlamalı ve aşkın kendine özgü ihtiyaçlarını doyurmalıyız.


Zaman aşkın ve sevginin ne kadar büyük olduğunu anlayan tek yoldur. Yüreğinizden aşk, sevgi hiç ksik olmasın.


-GÜL KARACA


 


Gül Karaca 1975 yılında Samsun Alaçam ilçesinde doğdu.Eğitimini Alaçam'da tamamladı.Bir Yudum Sevgi adlı şiir kitabı ile Edebiyat düntyasına atıldı.Aşki sevgiyi hasreti okadar güzel anlatmıştıki ikinci şiir kitabı için Gündüz Kitabevi olarak teklif götürdük.Okurlardan gelen istek üzerine de işte elinizdeki kitap Gizemli Bakçe ortaya çıktı.Günümüzde ihtiyacımız olan sevgi ve hoşgörü en yalın ve en çarpıcı bir şekilde bu eserde göreceksiniz.Sevginin,karşışıksız,saf ve samimi duygu yoğunluğu içind olduğunu bu dizelerde hissedeceksiniz. İsyan, hayalkırıklığı ve pişmanlığı da bulacaksnınz. Ama bir kadın kolay kolay sevgiden vazgeçmez. Kısacası kendinizi bu nefis şiirde bulacaksınız.Gül Karaca'nın imzalı bir kitabını alarak gönlünüzün derinliklerinde saklayın. Yüreğine Sağlık Gül Karaca.


-Ali Gündüz / Anayurt Gazetesi Yazarı


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.