• Gizemli Orman% 31indirim
    Gizemli Orman
    Gizemli Orman

Gizemli Orman

Her Yaş için Keşif ve Boyama Serüveni
  • 25,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Johanna Basford yeni boyama kitabıyla okuyucularını gizemli bir ormanda yolculuğa çıkarıyor. Acaba ormanın kalbindeki şatoda ne var? Renklendirilip süslenecek şekillerin yanı sıra kitabın sayfaları arasında saklanmış hayvanlar da yolculuk sırasında keşfedilmeyi bekliyor. Sayfalarda saklanmış dokuz özel tableti de unutmayın! Şatonun kapısını açmak için tüm tabletleri bulun ve içerde neyin gizlendiğini keşfedin!

Johanna Basford, Gizemli Orman adını verdiği boyama kitabıyla insanları hem macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor hem de eğlenceli vakit geçirtmek istiyor. Üstelik bu boyama kitabı yediden yetmişe her yaş grubuna uygun olarak düzenlenmiştir. Johanna Basford, Gizemli Orman eserinde insanların gizemli ormanın içerisinde bulunan şatonun kalbinde ne olduğunu keşfetmelerini istiyor. Ayrıca insanların eğlenceli vakit geçirmesi için eserin içerisine süslenecek şekiller yerleştirildiği gibi gizemli ormanın içerisine yerleştirilmiş ve insanlar tarafından keşfedilmeyi bekleyen hayvanlarda eserin sürprizleri arasında yer alıyor. Şatonun kalbine giden kapıları açan dokuz özel tablette gizemli ormanın içerisine yerleştirilmiştir. Bu tabletleri bulmadan maceralı yolculuğunuza devam etmeyin. Çünkü yolculuğun sonunda kapılardan birini açamazsanız şatonun kalbinde ne olduğuna ulaşamazsınız.

Johanna Basford, Gizemli Orman eserini elinize alıp boyamaya başladığınız andan itibaren yeni bir dünyanında kapılarını aralamış oluyorsunuz. Bu yenidünyada macera bol olduğu için macera severler bu eserden çok hoşlanacaktır. Ayrıca eserin sayfalarının kaliteli olması boyama yaptığınız zaman boya izinin arka sayfaya geçmesini önlüyor. İnsanlar, özellikle stresli ve yoğun bir gün geçirdikten sonra bu eseri fon müziği eşliğinde ve yanında bir kahve ile boyamaya başladıklarında yorgunluklarından bir eser kalmadığı gibi ruhlarını da dinlendirmiş olacaklardır. Bu eseri boyamak insanlarda terapi görmüş gibi bir histe uyandırıyor.

Johanna Basford, Gizemli Orman boyama eserini yakınlarınıza hediye ederek onların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bu eseri boyarken kendinizden geçip hiçbir şey düşünmediğiniz için uzaklaşmak isteyip de uzaklaşamadığınız dertlerinizden sizleri uzaklaştırıyor. Ayrıca bu eseri boyarken kullandığınız renklerden duygu dünyanızın da ne alemde olduğunu keşfetmiş olursunuz. Boyamada cıvıl cıvıl renkler kullanıyorsanız duygu dünyanızda her şey yolunda demektir. Ama boyamada iç açıcı renkler kullanmıyorsanız duygu dünyanızda bir takım sorunlar var demektir. Ayrıca çok sinirli olduğunuz bir günde sinirinizi atmak için etrafınızdaki insanlara çatmayı düşünüyorsanız buna hiç gerek yoktur. Bu boyama eserini alın ve boyamaya başlayın. Sizi etrafınızdaki insanlara çatmaktan daha fazla sakinleştirecektir.   

Johanna Basford için çizim dünyasında üstüne tanımam diyen çoktur. Eserlerini, evini çepeçevre sarmış olan bitki örtüsünden ve doğadaki canlı yaşamından etkilenerek hazırladığını söylüyor. Kendini mürekkebe aşık bir çizer olarak görüyor.

Yorum Sayısı: 3

Günlük hayatın stresinden kurtulmak için güzel bir seçenek

B
Bilal Ünal  -   14.03.2016

Kafanızı dağıtıp günün stresinden kurtulmak için ideal.

A
Ahmet Salih Demirtaş  -   09.02.2016

Johanna Basford, Gizemli Orman eseri ile okurlarını yeni bir keşfe çıkarıyor. Bu eserin içeriğinde yer alan resimleri boyarken negatif enerjinizin üzerinizden uçup gittiğini ve ruhunuzun rahatladığını hissedeceksiniz. Bu boyama eserini çoğu anne ve baba, aslında çocuğunun boyaması için alıyor ama ona yardımcı olmak için başına oturunca da müptelası oluyor. Bu eserin içeriğinde yer alan boyamaları yaparken hafif tonda bir müzik açarsanız keyfinize keyif katar ve çok hoş vakit geçirirsiniz....devamını oku

G
Gizem Kurt  -   02.07.2016