Glow
% 28indirim

Glow

  • 20,00 TL14,40 TL

    hopi kampanyası
    0,72 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir günü 25 saat olarak algılamasına sebep olan tuhaf bir rahatsızlıktan mustarip Londralı bir genç, korsan radyo istasyonunun vericisini korumakla görevli bir teriyer, güzelliği uyuşturucu kadar etkili –ve tehlikeli– genç bir kadın, birdenbire Londra sokaklarında beliren tilkiler, gün ortasında sokakta Burmalı avlayan beyaz minibüsler, karanlık amaçları olan bir maden şirketi ve tüm bunların birleştiği yerde, Güney Londra’nın eğlence hayatına sağlam bir giriş yapan gizemli uyuşturucu GLOW.

Günümüzün en heyecan verici genç yazarlarından Ned Beauman, Boksör Böcek ve Işınlanma Kazası’ndan sonra ilk kez rotasını bugüne çeviriyor. Yaratıcılık, zekâ ve mizahla dolu benzersiz anlatım dilini gerilim türünün sürükleyiciliği ve keskin dönüşleriyle birleştirerek, ortaya tüm dünyayı dolaşan ve parçaları Londra’da bir araya gelen bir bilmece çıkarıyor.

“Bağımlılık yapacak kadar iyi.”
-Times

Durup Beauman’ın eşsiz yeteneğini ve özgünlüğünü kutlama zamanı.”
-Guardian


Yorum Sayısı: 1

Ned Beauman'ın daha önce çıkan kitaplarını da okuyan biri olarak söyleyebilirm ki içlerinde en iyisi Glow. Muazzam bir macera. Burma, Lonra, madencilik, uyuşturucu, uluslarrası şirketler ve bunların içinde bir garip serseri. Bilgiçlik taslamadan öğreten, edebiyat parçalamadan edebiyat yapan ve duygu sömürüsüne girmeden vicdanlara dokunan sıkı bir macera romanı...

M
Mücahit Soğucak  -   14.03.2016