Gölge
% 19indirim

Gölge

  • 23,00 TL18,63 TL

    hopi kampanyası
    0,93 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hikayemiz namusumuzdur…


Gölgen hep yanımda olacak...


Herkesin gizli bir şarkısı vardır, ömrünce içinde taşır, bazen öyle derine gömer ki zamanla kendi de unutur onu. Ta ki aynı şarkıyla sarhoş olan biriyle rastlaşana kadar. Biz aynı şarkıyla kederlenmiş, ağlamışız bir zaman. Sana o yüzden inandım. Biliyorum, başka bir zamanda söylenmiş  –söylenecek ya da söylenmekte olan– şarkıyla, birbirini tanımadan birlikte dans eden insanlarız. Yüzünü göremiyorum, gözlerim gözlerine değmeden konuşuyorum, bunu hiç sevmiyorum ama buraya kadar ulaştığına göre iyi biri olmalısın. Neden seninle hikâyemi paylaşmam gerektiğini bilmiyorum ama istediğini yapacak, hatırlayabildiğim her şeyi anlatacağım şimdi.  Anlamak için acele etme. Bazı şeyleri anlamadan da severiz ya. İnsanları mesela... Aşk başka ne ki?


İstanbul semalarında iki minare arasına gerilmiş ipte yürüyen bir çocuk ve bir maymun... İki can dostu... Oradan şehri seyrediyorlar... Aşkı, günahı, ölümü boynuna kolye gibi asmış İstanbul’u... Şehrin hikayesi bir zaman sonra onların hikâyesi olacak çünkü... 


Edebiyatımızın en güçlü seslerinden olan İsmail Güzelsoy Gölge ile yazarlık serüveninde doruğa ulaşıyor... Aşk var bu romanda. Şefkat var. Ölümsüzlük peşinde gizemli bir cemiyet. Rüyaların dilini çözmeye çalışan insanlar.


Ve ölümün bile sona erdiremediği bir dostluk... 


 


Değmez

Değmez

İsmail Güzelsoy

20,25 TL
Saf

Saf

İsmail Güzelsoy

13,69 TL
İyi Yolculuklar

İyi Yolculuklar

İsmail Güzelsoy

12 TL
Sincap

Sincap

İsmail Güzelsoy

6,75 TL
Çıt Yok

Çıt Yok

İsmail Güzelsoy

12,21 TL
Ruh Hastası

Ruh Hastası

İsmail Güzelsoy

1,62 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.