Gölgeler Çekildiğinde

Gölgeler Çekildiğinde

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Birgül'ün yapıtı seçkin ve değişik özellikler taşıyor. Bugünkü yazın ortamımızda böylesine bir romanın çıkması doğrusu önemli bir gelişme. Bambaşka ve değişik bir yapıt. 'Bir ruhsal bilmece romanı'... Bu niteliğiyle de yazınımızda kendine özgü az bulunur bir örnek olarak ortaya çıkıyor."
- Orhan Duru-
"Gölgeler Çekildiğinde'ye, 'iki sayfa okur, sonra herhalde elimden bırakırım' diyerek başlamış ve aynı gece sabaha kadar okuyup bitirmiştim. 'Ev içlerindeki' hayatlarımızın birbirimize itiraf etmeye pek cesaret edemediğimiz kasvetini pek az yazar bu kadar iyi anlatabilirdi. Okuru beklenmedik biçimde tutkuyla kendisine çekmeyi başaran gerçekten hoş bir edebi sürpriz Gölgeler Çekildiğinde..."
- Haşmet Babaoğlu-
"Gölgeler Çekildiğinde erkek, kadın, çocuk, pek çok kahramanı olan bir yalnızlık senfonisi duyumsatıyor bize... Herkesin ömrünün bir yerinde, mutlaka durup dinlediği o kaçınılmaz ezgiyi... Kitabın hangi sayfasını açarsanız açın, oradan okumaya başladığınızda bile sizi hemen yakalayan bir öykü girişiyle, şiirsel bir söyleyişle, akla gelmeyecek ayrıntılarla, parantez içlerinden yükselen bir iç sesle karşılaşıveriyorsunuz. Bu kitap, hayatlarının üzerine düşen gölgelerin farkında olan, ışıkla ve gölgeyle yüzleşmekten çekinmeyen her okurun başucu kitabı olabilir rahatlıkla..."
- Melisa Gürpınar-


Eflatun Koza

Eflatun Koza

Cahide Birgül

9 TL
Gölgeler Çekildiğinde

Gölgeler Çekildiğinde

Cahide Birgül

7,5 TL
Geceye Uyananlar

Geceye Uyananlar

Cahide Birgül

10,5 TL
Geceye Uyananlar

Geceye Uyananlar

Cahide Birgül

6,48 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.