• Gözlük% 34indirim
    Gözlük
    Gözlük

Gözlük

  • 27,50 TL18,15 TL

    hopi kampanyası
    0,91 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Müzik dinler, söyleyemeyip ağzına mühürlediği kelimeleri parmak uçlarından bloguna aktarırdı. Yağmurlu bir günde söylenen bir ezginin ardına yaslanmış yorgun ruh ile o gün tanıştı. Ruhu kaybetmişti ama kalbi kazanmaya hazırdı.

Birçok insana göre, sıradan bir hayatı vardı Ege’nin. Sosyalleşme adına yaptığı her şey elinde patlamış ve kendini birdenbire kaybedenlerin tarafında bulmuştu. Okulunda farklılıkları yüzünden sevilmeyen, dışlanan, alay edilen Gözlük'ün tekiydi. Arkadaşı yok muydu? Evet, bir tane vardı. "Bu kadar melankoli insana zarar verir," diyerek başlayan, "Sorma! Çarkıfelek izlerken bile ağlıyorum!" ile devam eden bir internet arkadaşlığıydı onunki.

Bir yaz tatilinin başlangıcında, arkadaşlığı, umudu, âşık olmayı öğreneceği bir maceraya atıldığının farkında olmadan takıldı Tuğçe’nin peşine. Okulun yaz kampı, beraberinde tüm soru işaretlerini de getirdi. Aylardır internetten konuştuğu Heiley17 isimli kullanıcının da aynı kampta olduğunu öğrendiğinde, kovalamaca ve oyunlar başlamış oldu.

Peki, Heiley17 kimdi ve neden saklanıyordu? Kalbi ejderhanın ateşinde mi atacak, yoksa kırgın bir yüreğe merhem mi olacaktı?

Ona yazmak, durduk yere gelen ağlama isteği gibiydi.


Yorum Sayısı: 9

Watpadd zamanından bildiğim bir kitap kendisi, yazarı çok genç ve kalemi çok sağlam, karşılaşma anlarında, bekleyiş anlarında tek bir mesaj için gözlerin laptoplara dikildiği anlarda sanki ben bekliyormuşum gibi, sanki ben o karşılaşmayı yaşayacakmışım gibi hissetmişimdir. Duyguya girebildiğiniz, kendinizi karakterde bulabildiğiniz çok az kitap vardır, usta yazarların eserlerini atlayarak söylüyorum, Temsilen sizin yaşlarınızda bir çocuğun neler yaşadığına ortak olduğunuz bu kadarı da olmaz...devamını oku

T
Tuba Paçacı  -   23.04.2016

Uzun zamandır takip ettiğim bu kitap şu anda satışa çıktığını görmek gurur verici. Koray Yersüren,yazarı, o kadar hoş ve sevecen ki kitabında da okuyucularına bunu hissediyor. Yazım biçimi o kadar naif ve ders verici ki şimdi hakkettiği değeri alıyor. Cidden bu kitap bir harika fazla diyecek bir şey yok. Bir gözlükcam olarak gururluyum.

İ
İrem Özkaya  -   24.04.2016

Ben nasıl açıklayayım ki? En kısa yoldan, sevdiğiniz cümlelerin altını çizemiyorsunuz, içiniz gidiyor be. Sayfayı çevirdikçe yeni mutluluk, yeni eğlence, yeni heyecan.. Tam 10 aydır bu kitabı bekliyordum ve iyi ki beklemişim, iyi ki Gözlükcam'ım. Okumanızı tavsiye ederim. :)

N
Nurcan Sadak  -   17.05.2016

İlk başta aldığımda kapağı ve yorumlar için aldım. Bu benim ilk watpad kitabımdı. Pek ümitli değildim. Ama okumaya başlayınca kitaba bayıldım. Kitap çok sürükleyiciydi. Be çok sevdim. Bu yıl okuduğum en güzel kitaptı.

E
Ekin Toprak  -   13.06.2016

İçine kapanık bir gencin hayatının bir bölümünü anlatan çok güzel, tatlı bir kitap. Eğer ki tatlı, eğlenceli, komik bir kitap arıyorsanız, bu kitabı alıp okumalısınız...

E
Elif Dolunay Ergün  -   02.09.2016

Popüler olmayı hak etmiş bir kitap.Tüm genç okurlara hitap eden eğlenceli bir aşk hikayesi.
her bir karaktere bayılacaksınız.Her bölümünde,her sayfasında güleceksiniz.OKUMAYAN KALMASIN!!

F
Fatma Bayram  -   20.08.2016

Bu kitabı neden okumalarını öneriyorum? Çünkü kısa zamanda en beğendiğiniz kitap olacak

E
Ecem Aydemir  -   09.07.2016

kısaca kitap özeti ;
Hikayede Ege adında gözlüklü bir gencin hikayesi anlatılıyor. Genç yaşta sosyalleşmekte zorlanan ve taktığı gözlük nedeni ile Gözlük lakabı takılan Ege’nin sosyalleşme umudu internet olur ve internetten tanıştığı biri ile yaşadığı gizemli aşk hayatını tamamen değiştirir.

G
Gizem Tekin  -   09.06.2016

kitap o kadar güzelki hayran kalmamak mümkün deil üzüldüm ağladım kahkahalar atarak güldün mutlu oldum sinirlendim ve sürekli okumak istedim baştan baştan açıp okumak istiyorum tekrardan böyle güzel bi kitap yok kesin ve kesin okumalisiniz çok güzel

B
Buse Ceylan  -   08.06.2016