Grabb ve Smith Plastik Cerrahi

Grabb ve Smith Plastik Cerrahi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Grabb ve Smith özellikle mesleğe yeni başlayan araştırma görevlileri için ana kaynak olmasının yanında her seviyedeki plastik cerrahların da mutlaka başvurduğu bir kaynak olmaya devam etmektedir. Uzmanlık sınavlarına hazırlıkta olduğu kadar doçentlik sınavına hazırlıkta da tartışılmaz bir yeri vardır. Plastik cerrahi dışında göz hastalıkları, kulak burun boğaz, ortopedi ve genel cerrahi gibi ilgili bölümlere, tüm yan dallardaki cerrahi asistanlarına, tıp öğrencilerine hitap etmektedir.


Plastik Cerrahi ile tanışan herkesin ilk olarak okuduğu ve en bilinen Plastik Cerrahi kitabı ünvanına sahip Grabb & Smith’in yedinci baskısı - özellikle bir önceki baskıyla kıyaslandığında – tamamına yakını revize edilmiş ve baştan sona yenilenmiştir. Yedinci basımın önceki baskılardan temel farklarına bakacak olursak ilk dikkat çeken yeni baskının renkli olmasıdır.


Geniş kapsamlı tek ciltlik bir plastik cerrahi kitabı sıralananları yerine getirmektedir:  • Plastik cerrahinin spektrumunu belirlemek

  • Günlük çalışma için elverişli kaynak bilgisi sağlamak

  • İlgilenen ya da henüz başlamamış okuyucuya etkileyici bir giriş sunmak

  • Board” ve yandal sınav hazırlığı için en iyi tek kaynak vazifesi görmek.


Bu kitap her seviyedeki tıp profesyonellere; plastik cerrahlara; oftalmoloji, otolaringoloji, ağız cerrahisi, ortopedi ve genel cerrahi gibi ilgili bölümlere, tüm yan dallardaki cerrahi asistanlarına, tıp öğrencilerine uygun olarak tasarlanmıştır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.