Grinin Elli Tonu (Film Özel Baskısı)
% 20indirim

Grinin Elli Tonu (Film Özel Baskısı)

  • 35,00 TL28,00 TL

    hopi kampanyası
    1,40 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Romantik, özgürleştirici ve kesinlikle bağımlılık yaratıcı… Bu roman dengenizi sarsacak, sizi ele geçirecek ve ebediyen sizinle kalacak.


Edebiyat öğrencisi Ana Steele, genç girişimci Christian Grey’le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur. Ana’nın güzelliğine, zekasına ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder ancak şartları vardır…


Grey’in sıra dışı erotik istekleri karşısında şoka uğrayan ama bir yandan da heyecana kapılan Ana tereddüde düşer. Büyük başarısına rağmen –çok uluslu şirketleri, uçsuz bucaksız serveti ve sevgi dolu bir ailesi vardır– Grey şehvete esir olmuş ve hükmetme hırsı olan bir adamdır. Çift, cüretkar ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken Ana, Christian’ın karanlık sırlarını ve kendi gizli arzularını keşfeder.


Yorum Sayısı: 2

Dünyada satış rekorları kıran ve sırf erotik olduğu için bu kadar ilgi görmesi hiç şaşılacak şey değil tabii.Edebi olarak hiç bir değeri yok.İnsan da sadece biraz duygu ve bolca erotizm hazzı uyandırıyor.Başka da hiç bir değeri yok.Melissa P. den sonra bu tür şeyler zaten ilgi görecekti ama biraz geç kalınmıştı tabii.

H
Havva Mıhcı  -   22.02.2016

Üç kitabı da okudum. Tek kelime ile muhteşem bir aşk hikayesi.

S
Serpil Çil  -   10.02.2016