Gül Yaprağı Kumsalı
% 19indirim

Gül Yaprağı Kumsalı

  • 29,00 TL23,49 TL

    hopi kampanyası
    1,17 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Gül Yaprağı Kumsalı e-kitabı

Aşk uğruna her şeyinden vazgeçen kadınların öyküsü…Gül Yaprağı Kumsalı’nın öyküsünü duydunuz mu?
Kadın, alabildiğine geniş, ıssız bir adayı boydan boya dolaşmış ve denizde kaybolan sevdiğini aramış. Aşkı öyle olağanüstü, o kadar derin, güzel ve safmış ki, yürürken sahildeki keskin çakılların kestiği ayaklarından akan kan damlaları gül yapraklarına dönüşmüş ve tüm sahil kusursuz, kıpkırmızı gül yapraklarıyla bezenmiş.


Aile ve arkadaşlar arasındaki çizgiler bulanıklaştığında yaşanan karmaşık duygulara dair merak uyandıran bir gerilim.
Black Hair Magazine


Korkunç bir suçun, üç farklı kadın tarafından anlatılan karmaşık hikâyesi.
Woman


Mevsimlerin en karanlığı kadar derin ve soğuk; gücünü, önünüzde uzanan manzarayı harap etmek için kullanan muhteşem bir roman.
Daily Record


Yazar hakkında:
Dorothy Koomson, 1971 yılında Londra’da doğdu. İlk romanını 13 yaşındayken yazdı. Leeds Üniversitesi’nde psikoloji ve gazetecilik okudu. Kadın dergilerine ve gazetelere yazı dizileri hazırladı. Koomson’ın romanları haftalarca Sunday Times’ın çoksatanlar listesinde yer aldı. Kitapları 28 dile çevrildi ve dünyanın dört bir yanında geniş bir okur kitlesine ulaştı. İngiltere’nin güney kıyısında yaşayan Dorothy Koomson’ın Benden Önceki Kadın adlı romanı Doğan Kitap tarafından yayımlandı.


Yorum Sayısı: 1

Konusu, kurgusu, anlatım tarzı ve duyguların biz okurlara aktarılması kusursuz olmuş. Çok sürükleyici ve bir o kadar da merakla okunan harika bir kitaptı.Aşk, gizem ve polisiye kitaplarından hoşlanıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum, okuyun bence. .. ‪

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016