Gülmira

Gülmira

  • Geçici olarak temin edilemiyor
1. Duman Duman Tütüyorum
2. Ah Aşk
3. Heyhat
4. Aşk Tangosu
5. Ben Unutsam Şarkılar Unutmaz Seni
6. Gülmira
7. Korkuyorum Sana Nazar Değecek
8. Yalansın
9. Dalgalar
10. Yaramaz

Son Nebi

Son Nebi

Ahmet Özhan

15,3 TL
Tende Canım

Tende Canım

Ahmet Özhan

19,9 TL
Ahmet Özhan, bir yıl boyunca titizlikle hazırladığı “GÜLMİRA” adlı albümünü tamamladı. Ahmet Özhan’ın yirminci albümü olan ‘‘GÜLMİRA’’ da 10 eser bulunuyor.

‘Duman Duman Tütüyorum’, ‘Ah Aşk’, ‘Ben Unutsam Şarkılar Unutsam Seni’, Gülmira’, Korkuyorum Sana Nazar Değecek’ Türk Sanat Müziğine damgasını vurmuş eserlerinin yanı sıra, albümde özel dört yeni eser daha var. ‘Yaramaz’ şarkısının sözü Fatma Onur, ‘Yalansın’ ve ‘Dalgalar’ ın sözleri Hüseyin Balkancı, ‘Aşk Tangosu’ nun sözleriyle birlikte bu dört eserin bestesi Hasan Esen ait.

‘‘GÜLMİRA’’ albümünde, Mustafa Ceceli konserlerinde dinlediğimiz ‘‘Heyhat’’ eseri, Ahmet Özhan’ ın etkileyici sesi ve yorumuyla tekrar dinleme imkanı bulacağiz.

Albümünün müzik direktörlüğünü Hasan Esen üstlendi. Albüm, Marşandiz stüdyosunda hazırlandı. Kayıtlarda, yaylı sazlar;Ensamble, kanun;Turgut Özüfler, klarnet;Şükrü Kabacı, kemençe;Hasan Esen ,akordeon;Bekir Sakarya, ud;Hüseyin Cem Esen, bas;Burak Bulut, klavye;Cenker Sarp, ritim sazlar;Seyfettin Uraş, Samet Uraş yer aldı. Albüm fotoğrafları Güneş Kazdal tarafından çekildi.

Ahmet Özhan, Türk Sanat Musikisinin seçkin eserlerinden oluşan “GÜLMİRA” adlı albümünü 15 Temmuz’ da Esen Müzik etiketiyle tüm müzik marketler ve dijital kanallarda.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.