Gün Işığım
% 28indirim

Gün Işığım

Sevgisi De Hayal Gücü Gibi Sonsuz Olanlara
  • 24,00 TL17,28 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hayat bir gökkuşağı olsa, Gün Işığım gökkuşağının sekizinci rengi olurdu. En yakın arkadaşı Gus'ın, Kate Sedgwick'e Gün Işığım demesinin bir sebebi vardı. Sıra dışı bir hayat süren Kate, her şeyin mutlu ve pozitif yanlarını görmekle kalmıyor, aynı zamanda hayatı tüm ruhuyla yaşıyordu.


Kate üniversite eğitimi için Grant'e yerleşerek her şeyi, herkesi geride bırakır. Ancak hayatta asla kopamayacağınız insanlar vardır. Tüm hissettiğiniz, gördüğünüz, istediğiniz onlardır artık. Kate, yeni taşındığı şehrin ona hazırladığı sürprizlerden habersiz; tüm benliğini saran sonsuz sevgiyle dalgalara göğüs germeye hazırdır. Kendini bir anda fırtınanın ortasında bulsa bile… Herkesin hayatında anlatamadığı hikâyeleri ve sırları var. Herkesin hayatında, "Sen aslında bensin," dediği özel biri var. 


Yorum Sayısı: 1

Harika karakterimiz Kate'le hayatın tüm renklerini görmeyi, ne olursa olsun gülebilmeyi, dostluğun ve sevginin gücünü, cesareti, efsane yaratmayı, hayallerden vazgeçmemeyi, şefkat ve iyiliğin mutlaka kazanacağını öğreniyoruz. Yer yer kahkahalarla, yer yer saf mutluluk içeren gülücüklerle, yer yer hüzün dolu tebessümlerle güleceğiniz ve bol bol ağlayacağınız rengarenk auraya sahip bir kitap. Bir de çok etkileyici tabi.

K
Kübra Bakırcı  -   28.03.2016