Gündüz Kelebeği
% 19indirim

Gündüz Kelebeği

  • 22,00 TL17,82 TL

    hopi kampanyası
    0,89 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Şimdi buradayım. Bir adam ve bir adanın korumasındayım. Denizin adayı koruduğu gibi, Fuat da beni bağlı olduğum her şeyden kopararak korumayı seçti. Kırarsam, elimi keseceğim camdan bir kafesteyim.”


Sevdiği adam uğruna sessizliği seçen İnci, paranoyaları ve tutkuları arasında “düzen” dediği hayatı sürdürmeye çalışan Fuat, yolunu kaybeden Ali, yıllar boyu sırlarla yaşamanın ağır yükünün acısını sevdiği herkesten çıkaran Mukaddes. Her biri iyi ile kötü arasındaki sınırı aşmamak için mücadele ederken yenilen yalnız insanlar.


Sislere gömülen bir ada, Samatya’da bir kahve ve kusursuz görünen evlerin kalın duvarları arasına gizlenen hayatlar...


Gündüz Kelebeği, farklı nedenlerle sessizliği seçen insanları anlatan garip bir roman…


Yorum Sayısı: 1

Sessizliği anlatan en güzel kitaplardan bir tanesi. Dilek Neşe Açıker akıcı bir üslup ile yazmış Gündüz Kelebeğini. Sıkılmadan ilerledim sayfalar arasında. Kitabı elimden bıraktığım anlarda aklım kitapta kaldı. Okurken olayların ilerleyişinde bir çok defa ters köşe oldum ve bir sonraki sayfayı daha çok merak ettim. Bazen öyle bir noktaya geldi ki işte benim dediğime gelecek derken yine ters köşe oldum. Son sayfaya geldiğimdeyse tam bir ters köşe olmuştum. Garip bir hüzün kapladı içimi kitap...devamını oku

S
Sidar Küpeli  -   19.02.2016