Güneşi Gördüm
% 25indirim

Güneşi Gördüm

  • 20,00 TL15,00 TL

    hopi kampanyası
    0,75 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu kitap, erken yaşta babasını kaybederek amaçsızlığın içinde kaybolan ve başarıyı bir türlü yakalayamayan küçük kız Elifin öyküsü. Elif bir yandan kendini hiçliğin içinde kaybolmuş hissederken, bir tarafta tadamadığı aşkı, bir tarafta da ölümün üzerine sinen soğuk nefesine rağmen hayata tutunmaya çalışıyor.


“...Evet uçuyordum. Burası bir gökyüzüydü. Altımda deniz vardı. Güneşin, masmavi gökyüzünden üzerime yansıdığını hatta hafif rüzgârın vücudumda dolaştığını hissettim. Uçuyor ve kendimi özgür hissediyordum…”
“…Bugün burada yaşadıklarımın, hayatım için bir dönüm noktası olduğunu henüz kavrayamamıştım. Ancak artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı. Yeni bir yola girmiştim ve karanlık hayatımı arkamda bırakarak önümde duran ışığa doğru ilk adımımı atmıştım…”


“Güneşi Gördüm” kişisel gelişime inanmış bir kişinin hayata nasıl tutunabileceğini gösteren bir roman olarak, saf anlatımı ile sizi çepeçevre saracak ve bir solukta okumanızı sağlayacaktır.


Yorum Sayısı: 2

Tek kelimeyle insanı hemen içine alıyor. Güzel bir kitap. Kişisel gelişim ve aşk romanı sevenlere tavsiye ederim.

D
Damla Yaşar  -   23.06.2014

Kitap dün elime geçti. Okur okumaz elimden bırakamadım. Beni kısa sürede içine aldı ve hala okuyorum. Harika bir kitap. Normalde her türlü romanı okuyamam. Beni sarması ve sürükleyici olması gerekir. Bu kitap tam bana göre. İçinde özverili bir aşk hikayesi de var. Sonunu çok merak ediyorum... Bitirince tekrar yorum yapacağım...Yazarın kalemine sağlık..

D
Damla Yaşar  -   15.06.2014