Hacamat (Kupa Terapisi)
% 13indirim

Hacamat (Kupa Terapisi)

  • 38,00 TL33,06 TL

    hopi kampanyası
    1,65 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hacamat Nedir? Hacamat deri altında atıl kalmış eski kanı ve deri altı birikmiş toksik maddeleri vakumla dışarı alma işlemine denir.


Hacamat Faydaları Nelerdir?


Ağrıları gidermede yan etkisi olmayan en tesirli doğal tedavi yöntemidir. Bağışıklık sistemini güçlendirir vücuda direnç kazandırır. Cilt güzelliğini ve parlaklığını kan dolaşımından elde eder. Düzenli hacamat yaptıranların cildi daha parlak ve sağlıklı olur.


Unutkanlık, Migren, Yüksek Tansiyon, Diyabet, Ankilozan Spondolit, İltihaplı Eklem Romatizması, Baş ağrısı, bel ağrısı, pisikolojik rahatsızlıklar, deprasyon gibi kan ile alakalı hastalıkların tedavisinde çok tesirlidir.


Sentetik ilaçlar, antibiyotikler bir süre sonra karaciğer ve böbreklerde tahribat yapar. Hacamat sentetik ilaçların kalıntılarını da temizlemede çok etkili yöntemdir. İslam'da Hacamat; Dinimiz islamda Hacamat yaptırmanın önemi ve faydaları hakkında 30 kadar Hadis-i Şerif mevcuttur.


Tedavi olduğunuz şeylerin en hayırlısı Hacamat'dır. (Hadis-i Şerif)


Hacamat Hangi Sıklıkta yaptırılır?


Dünyanın en iyi Hekimi olarak kabul edilen İbn-i Sina Hazretleri; hiçbir rahatsızlığı olmayan için El Kanun Fit Tıb (Tıb'bın Kanunu) adlı eserinde herkese yılda iki kez hacamat yaptırmayı tavsiye eder.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.