Haçlı Katil
% 23indirim

Haçlı Katil

Tereddüt Etmeden Ölmek İsteyeceksin

  • 28,50 TL21,94 TL

    hopi kampanyası
    1,10 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Tereddüt Etmeden Ölmek İsteyeceksin!


“Alo… buyurun ben Dedektif Hunter.”


“Merhaba Robert, senin için bir sürprizim var.”


Hunter neredeyse kahve fincanını düşürecekti, donakaldı. Bu metalik sesi çok iyi tanıyordu. Telefondaki bu sesin tek bir şey ifade ettiğini biliyordu.


Los Angeles Ulusal Ormanı içindeki terk edilmiş bir kulübede vahşi bir şekilde öldürülmüş genç bir kadının cesedi bulunur. Çıplak, tahta bir direğe asılmış ve hâlâ hayattayken yüzünün derisi soyulmuş bir cesettir bu… Kurbanın ensesine garip bir çift haç sembolü kazınmıştır, bu lanetli sembol Haçlı Katil olarak bilinen psikopat katilin imzasıdır. Öte yandan bu mümkün değildir. Çünkü Haçlı Katil iki yıl önce yakalanmış ve idam edilmiştir. 


Peki, bu taklitçi bir katilin işi midir? Mesela daha önceki cinayetlerin basına sızmamış ayrıntılarını bir şekilde öğrenmiş olan bir katilin… Yoksa Dedektif Hunter aklından geçirmek dahi istemediği şüphelerinde haklı mıdır? Asıl Haçlı Katil dışarıda, bir kez daha kanlı bir cinayet furyası başlatmak üzere olabilir mi?


Robert Hunter ve çaylak ortağı tahayyül sınırlarını aşan bir kâbusun içine girmek üzereler…


“Sürükleyici. Okuması cesaret gerektiriyor.”


- Heat


Chris Carter Seri Katilleri Çok İyi Tanıyor. Robert Hunter da Peşlerine Düşüyor.


Suç Psikolojisi Uzmanı Chris Carter Yüze Yakın Seri Katil, Katil ve Tehlikeli Suçların Davaları Üzerinde Çalıştı.


 


Yorum Sayısı: 1

Kitabı alırken alsam mı, almasam mı diye kararsız kaldığım bir kitaptı. Çünkü yazarın ilk kitabıydı ve hiç bir fikrim yoktu. Okumaya başladığımda 1,5 günde biterecegimi hiç tahmin etmiyorum. Kitabın kurgusu, konusu, gerilimi ve baş karakterleri Robert ve ortağı çaylak Gargia ile yazar gerçekten mükemmel bir kitap yazmış. Akıcı diyaloglar ve cinayetlerin işleniş biçimi açıkçası beni etkiledi. Sürprizlerle dolu finali ile yazar beni kendine hayran bıraktı. Yazarın diğer kitapları 'nın bir an önce...devamını oku

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016