Halef

Halef

Ama'dan Sonsuzluğa 16 Bedende Yaratılış
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ahir zamanı yaşadığımız şu günlerde kalplerde küllenen imanın ve İslam ilimlerinin yeniden tazelenmesi için, İslam'ın insanlara verdiği hürriyeti ve derin ilimleri tüm açıklığıyla kavratmak için, insanın kainattaki sonsuz kere tekrarlanan hayatlarını, bu hayatlarındaki evrelerini ve her evredeki olgunlaşmalarını hatırlayabilmeleri için bazı ayetlerin zamanımıza ve ötelerine hitap eden manaların açıklanmasının vakti gelmiştir.


Bu sebeple, Allah'ın yeryüzündeki halifesi olan ilah'ın varlığındaki merkez insanı, Peygamber Efendimiz kainattaki insanı kebiri, dünyadaki İnsan-ı Kamili, Fenafıl Rabbı, Fenafillahi, Levh-i Mahfuzu ve daha bir çok sırrı daha iyi anlatmak, ortaya koymak, için " Halef" isimli kitabımızı kaleme aldık.


Allahü Teala buyuruyor: "Siz bildiklerinizle amel edin, bilmediklerinizi biz size öğretiriz."


Yorum Sayısı: 4

islamin ve insanin hakikatlarini anlatan muhtesem bir eser, herkesin okumasini tavsiye ederim, Yazari olan Muhterem Zata sonsuz tesekkürlerimi sunarim.

A
Ayten Pamuksuz  -   16.06.2015

kİtap hakkında yazacak söz bulamıyorum çünkü duygularımı ifade edemiyorum. Çok mühteşem bir kitap mutlaka herkes okumalı. İdda ediyorum düşünerek okuduğunuz zaman artık siz eski siz olmayacaksınız.

D
Dursun Şimşek  -   05.05.2015

Hayata yeni bir pencereden bakmak için Mutlaka okunması gereken bir kitap.......

H
H.Kemal Bilgin  -   28.04.2015

İnsanın Ama' dan Ebediyete yolculuğunu anlatan kitap budur. Dileriz, kitabın kıymetli yazarı, Yeni kitaplarıyla İnsan olmanın tüm güzelliklerini hatırlamamızda bizlere rehberlik etmeye devam eder.

A
Abdullah Evliyaoğlu  -   27.04.2015