Hannibal Doğuyor
% 31indirim

Hannibal Doğuyor

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bir korku imparatoru: Hannibal Lecter


Soğuk bir kış günü doğan Hannibal, masumiyetinin çok ötesinde hisler taşımaktadır. Yalnızdır, korkmuştur. Yanında olduğunu hissettiği tek şeyse kötülüktür. Onu bulup yanlarına alan amcası ve ve amcasının eşiyle birlikte bir şansı olur. Özellikle amcasının eşi olan Leydi Murasaki'nin çabalarıyla iyileşmeye başlar. Ancak baştan beri içine işleyen kötülük hissinden hiçbir zaman kurtulamadığını fark etmesi uzun sürmez. Kurtulamamıştır çünkü, kız kardeşini gözlerinin önünde parçalara ayırıp yiyenler, Hannibal’in içine asla kurtulamayacağı intikam tohumları ekmişlerdir.


Thomas Harris’in yarattığı bir korku klasiği olan Hannibal Lecter’ın hikayesi, kötülük ve intikam isteği arasındaki ilişkiyi, yeniden düşünmenize neden olacak.


Yorum Sayısı: 1

Kızıl Ejder ile başlayan olaylar, Kuzuların Sessizliği ile devam ediyor ve sonra da Hannibal ve son olarak Hannibal Doğuyor ile seri sonlanıyor.Çok akıcı bir seri ve diyaloglar harika. Yazarın zekasına hayran kaldım. Çevre tasvirlerini ve duygu aktarımlarını yazar ustalıkla öyle bir anlatmış ki, adeta okurken o anı yaşıyorsunuz.Bir solukta okunan harika bir seri, tavsiye ederim.

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016