Happy Hour 2 (LP)

Happy Hour 2 (LP)

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Side A

1 Bella Ciao Annie Trousseau

2 Forgotten Tango Marc Almond

3 N'Oublie Jamais Jill Barber

4 Girl, You'll Be a Woman Soon The Biddu Orchestra

5 Love is in the Air Jeff Cascaro

6 Lo Faresti Augusta

 

Side B

1 Koop Island Blues Koop

2 Electric Love (Resort) Six Drummers

3 Ma Quale Idea Pino D'Angiò

4 Mambo Italiano Dean Martin (Club Des Belugas remix)

5 Don't Worry Be Happy Bebo Best & The Super Lounge Orchestra


Artist Müzik tarafından, geçtiğimiz yıl yayınlanan ‘Happy Hour” albümüne gösterilen yoğun ilgi neticesinde ikincisi de aynı titizlikle hazırlandı. “Happy Hour 2” LP versiyonu yine günün en keyifli saatlerine eşlik edecek 11 şarkıyı bir araya getiriyor.

Lounge severlerin favorilerinin yer aldığı albümün açılışı, ünlü İtalyan şarkıcı Annie Trousseau’nun seslendirdiği “Bella Ciao”  ile yapılıyor; ayrıca, bu versiyonun, popüler mekanların en çok çaldığı şarkılardan biri olduğunu hatırlatmakta yarar var. Bu yaz müzik festivali kapsamında ülkemizde bir konser verecek olan Marc Almond, son dönemlerde en sevilen şarkısı “Forgotten Tango” ile albümde yer alıyor. Tüm zamanların en sevilen şarkılarından “Girl, you’ll be a woman soon” The Biddu Orchestra, “Love is in the air” ve “Don’t Worry Be Happy”, Bebo Best yorumuyla dinleyicilere ulaşıyor.  Albümün en özel sürprizlerinden biri de Dean Martin tarafından seslendirilen “Mambo Italiano” isimli şarkısının Club des Belugas remixi ile albümde yer alıyor olması. Albümdeki diğer şarkılardan bazıları: Koop Island Blues / Koop, N’oublie Jamais/ Jill Barber, Ma Quale Idea / Pino D’angio…

Günün yorgunluğunu unutmak için 11 keyifli şarkının yer aldığı “Happy Hour 2” albümü, bu kez LP formatında yine tüm müzik severlerin favori albümlerinden olacak.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.