Happy Hour - Blush

Happy Hour - Blush

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Bad Romance

2- Pregherò

3- Tequila (Swing Patrol Mix)

4- Mambo Italiano

5- Rum & Coca Cola (JoJo Effect Remix)

6- Moliendo Café

7- Cha, Cha, Cha D'Amour

8- Hit the Road Jack

9- Cheeky Mambo

10- Midnight

11- Hey Listen

12- Cheek to Cheek (Original Mix)

13- Do Do Do

14- Soul Bossa Nova

15- Move Ur Dancin' Ft.

16- Swingy Mama

 


Artist Müzik tarafından yayınlanan ‘Happy Hour” serisine gösterilen yoğun ilgi neticesinde kış aylarında da keyfinizi yerine getirecek sıcak şarkılarla hazırlanan “Happy Hour Blush” albümünde günün en keyifli saatlerine eşlik edecek birbirinden renkli 16 parça yer alıyor.

“Happy Hour Blush”, ilk iki albümden farklı olarak tamamen hareketli şarkılardan ve son zamanların en dikkat çeken tarzlarından electro swing türünün ağırlıkta olduğu bir derlemeyle dinleyicilerle buluşuyor.

Albümün açılışı, Caro Emerald’ın “Bad Romance” şarkısına getirdiği swing yorumuyla yapılıyor; Avrupa’da orjinali kadar ilgi gören şarkı ilk kez ülkemizde bu albümde yer alıyor.

Tüm zamanların en sevilenlerinden “Cha, Cha, Cha, D’Amour” Dean Martin , “Moliendo Cafe” Mina, “Rum & Coca Cola” The Andrews Sisters, “Hit The Road Jack” Gigantjes ve “Stand By Me” Just Bubbles yorumuyla dinleyicilere ulaşıyor.

Günün yorgunluğunu unutmak için 16 keyifli şarkının yer aldığı “Happy Hour Blush” kıpır kıpır içeriğiyle hem yılbaşı döneminin hem diğer partilerin vazgeçilmez albümü olmaya aday...

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.