Haritalı Adam
% 31indirim

Haritalı Adam

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Suçlarla dolu bir dünya ve soluksuz bir takip...


Henüz kimsenin dikkatini çekmeyen bir bölgedeki antika harita dükkanında, kartografyaya kafayı takmış ve çevresinden kopuk bir tezgahtar. Çözemediği bir sorunun cevabının peşine düşmüş cesur bir kadın. Kısa süre önce satın aldığı park yerinin kendisi ve okul çağındaki kızı için yeni, saygın bir hayatın bileti olduğunu uman önemsiz bir sabıkalı. Acımasız ama savunmasız durumda bir katil ve onun huysuz suç ortağı.


Ortaya çıkan bir grup gizemli kadın, sırtlarına kabaca işlenmiş geniş harita dövmeleri… Bu kadınlardan biri harita dükkânının kapısında belirip sırtını açtığında, çevresinden kopuk bir tezgahtar olan Zak, kendini suçluların yeraltı dünyasına gönülsüzce girerken buldu. Aslında bu dünyayı görmezden gelmeyi tercih ederdi. Onu bu işe iten meraklı yeni arkadaşı Marilyn olmuştu.


Geoff Nicholson "Haritalı Adam"da, yapması gerektiği gibi insanı zorluyor ve hızla sayfaları çevirmenizi sağlıyor… Nicholson sakinlik yerine aksiyonu tercih ediyor. Kendinizi çok şaşırtıcı şeylerle karşılaşmaya hazırlayın.


Yorum Sayısı: 1

Haritalı Adam, konusuyla başından beri oldukça ilgimi çeken bir kitaptı. Kartografya meraklısı, kendi halinde bir tezgahtar.. Beladan uzak duramayan sabıkalı bir baba.. Acımasız yeraltı dünyasından bir katil ve adamları.. Ve en önemlisi, sırtlarına harita dövmeleri işlenmiş kadınlar..
Ben kitabın anlatımını, akıcılığını ve dilini sevdim. Konu da oldukça ilgimi çekti; hikayedeki gizem, haritalar, dövmeler beni meraklandırdı. Ancak kitap başlarında beni bir anda içine çekse de, sonlara...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   25.04.2016