Hasat Zamanı
% 31indirim

Hasat Zamanı

  • 25,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Güçlülerin adaleti, adaletin güçsüzlüğüdür."


Eğer gerçekten suçlu değilsen, adaletin eninde sonunda yerini bulacağı tek ülkenin burası olduğuna olan inancımı hiç yitirmedim. Bazen bu biraz zaman alıyor ama sistemin gerçekten çalıştığına inanmalıyım. Tecavüz ve cinayetten suçlu bulunup dokuz yıl hapis yatan, şehrin en zengin ailelerinden birinin oğlu olan Ro yeniden yargılanarak kefaletle serbest kalır. Onun serbest bırakılmasının ardından da cinayetler yeniden başlar. Ellerindeki ekonomik ve siyasi güç sayesinde kendi çıkarları için her şeyi yapabilecek Curtlee ailesiyle, onların işlediğine inanılan suçların adil bir şekilde karşılığının verilmesi gerektiğini düşünen adalet savunucularının nefes kesen hikayesi...


Paranın ve gücün saltanatı karşısında adaletin yerine gelmesi için mücadele edenler bu savaşı kazanabilecekler mi? Yoksa kötülük, güçlüler tarafından korunup gözetilmeye devam mı edecek?


“Gerilim öğelerinin incelikle işlendiği Hasat Zamanı, John Lescroart’ın ne denli başarılı bir yazar olduğunun kanıtı.”


- Publishers Weekly


“Amerika’daki adalet sisteminin işleyişine eleştirel bir gözle bakan bu roman, sürpriz sonuyla doyurucu bir okuma vaat ediyor.”


- New York Times


“Lescroart, romanlarında tansiyonu nerede yükselteceğini oldukça iyi biliyor. O, romanlarıyla yetmiş beş ülkeye yayılmayı başarmış, gerilim ve polisiye türünün ustalarından biri.”


- The Huffington Post


Yorum Sayısı: 1

Paranın ve gücün sayesinde adaletin engellenmesi ve buna karşı savaşan adalet savunucuları. Karakterler çok olduğu için, kitaba başta odaklanmakta sıkıntı yaşasamda, okunması zevkli bir kurgu olmuş. Yazar ilginç bir bakış açısı yakalamış. Polisiye sevenler için gayet güzel bir roman. ..

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016