Hastalıkların Bitkilerle Tedavi Reçeteleri
% 25indirim

Hastalıkların Bitkilerle Tedavi Reçeteleri

  • 22,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Bitkilerle tedavi binlerce yıllık tecrübe ile ortaya çıkmış ve bugün yeniden alakamızı celp ederek günlük hayatımızda daha sıkça kullanılmaya başlamıştır. Halihazırda gelişmiş uzak doğu ülkelerinde şifalı bitkilerden müteşekkil terkipler uygulanmaktadır.

Bitkilerle tedaviye başlamadan önce hastalığın teşhisinin konulmasında yarar vardır. Kesin netice alabilmek bununla mümkündür. Bilinen hastalıklarda tarif edilen kullanma şekillerine uyulduğu takdirde kısa zamanda sonuç alınabilir.

Şunu da akıldan çıkarmamak gerekir, her bitki her insanın bünyesine aynı şekilde faydalı olmayabilir. Dahası birileri için faydalı olan bir bitkinin bir başkasına rahatsızlık yapabileceğice de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu bilgiler tabiplerimizin ve işinin ehli fitoterapistlerimizin teşhis ve tedavilerini yabana atmadan icra etmek gerekir.

Tıbbı bitkilerle tedavi hastalığın şekline göre 1 günde hatta bir sefer kullanmakla bile netice alınabileceği gibi bazen 1 hafta 1 ay hatta 2-3 ay gibi tedaviye devam mecburiyeti olabilir. Tıbbi bitkilerin etkileri nispeten yavaş fakat kesin faydalıdır.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.