Hawkeye 1 - Bir Silah Olarak Yaşamım
% 20indirim

Hawkeye 1 - Bir Silah Olarak Yaşamım

  • 25,00 TL20,00 TL

    hopi kampanyası
    1,00 Paracık
  • Tedarik Süresi 3 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Gişe rekorları kıran Avengers filmlerinin parlayan yıldızı Clint Barton namıdiğer Hawkeye, yani kendi kendini yetiştiren kahraman adalet ve oturduğu apartmanın çatısındaki keyifli mangal partileri için savaşıyor! Yeryüzünün en kudretli kahramanlarından biri olmadığı zamanlarda yanına Young Avengers'tan Kate Bishop'u da alıyor. Matt Fraction ve David Aja (Immortal Iron Fist) okçu Avenger'ın hikayelerini anlatmak için tekrar bir araya geliyorlar. Barton ve Bishop iki Hawkeye demek; bu da iki katı bela demek!


Ayrıca: Kate'in Clint'le ilk karşılaşmasına ve bir şeyi istemekle onu gerçekten hak etmek arasında çok uzun mesafeler olduğunu öğrenmesine tanıklık edin.


Yorum Sayısı: 1

Ekranda gördüğünüzden farklı, daha çılgın bir Hawkeye bulacaksınız. Bu farklı ve MCU'dakinden daha havalı ve yetenekli bir yandan da derbeder karakter bana daha sempatik geldi. Çizimler çok şık ve sade. Çeviriler ise orijinalin barındırdığı mizahtan bir şey kaybettirmemiş gibiydi. Abartısız yerel dil şakaları ve değiştirilmemiş mizah öğeleri. Tavsiye ederim.

A
Arda Yüzbaşıoğlu  -   07.04.2016