Hayat Bana Aşk Borcun Var

Hayat Bana Aşk Borcun Var

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1- Tek Seni Sevdim

2- Vur Vur / Feat. Yaşar

3- Sen Gel

4- Seni Söylerim

5- Of.. Of.. Of..

6- Aşıklar

7- Bitti Her şey

8- Hayat Bana Aşk Borcun Var

9- Yalancı Geceler

10- Haydi Sor


Kariyerinde 20 milyon albüm satışı yapmayı başaran, dünyada Özbekistan'ın Madonna’sı olarak tanınan Yıldız Usmonova; Türkiye’de üç yıllık bir aradan sonra on şarkıdan oluşan üçüncü albümü ile müzikseverlerle buluşuyor.

“Dünya”, “Yalan”, “Seni Severdim”, “Beni Kovma Kalbinden” gibi hitleriyle Türkiye’deki müzik severlerin de kalbinde taht kuran Yıldız Usmonova, yeni albümüyle de çok iddialı.

Anılarımıza sinen “Seni Severdim” isimli şarkısında Türk pop müziğinin başarılı erkek vokallerinden Yaşar’la düet yapan Yıldız Usmonova, bu albümünde sevenlerinin karşısına bir sürprizle çıkıyor. Yıldız Usmonova ve Yaşar’ı yeniden bir araya getiren “Vur Vur” isimli çigan müziği şarkı Türk pop müziğine farklı ve yeni bir soluk getirecek.

Beklenen bir Yıldız Usmonova albümü olan “Hayat Bana Aşk Borcun Var” da; Yıldız Usmonova’nın on bestesi yer almaktadır. Albümdeki şarkıların sözleri; Günay Çoban, Murat Güneş ve Yıldız Usmonova’ya ait. Albümde yer alan birbirinden güzel on kaydın düzenlemeleri ise; Ozan Doğulu, Askar İbragimov ve Rustamjon Makhmudov’a ait.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.