Hayat Değiştiren Küçük Bilgelik Öyküleri

Hayat Değiştiren Küçük Bilgelik Öyküleri

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Ders verici öyküler, kısa öyküler ve fabllar kişisel gelişim ile ilgili çok önemli bilgiler vermenin en gözde yollarından biridir. Küçük Bilgelik Öyküleri de böyle bir kitaptır; yazarın uzun yıllar boyunca büyük bir özenle derlediği küçük hikâyeler, öyküler ve olaylar seçkisidir. Her bir öykü, herkesin fazlasıyla ihtiyacı olan; ama günlük hayatın koşturmacasında elde edilmesi çok zor olan dünyevi bilgelik örnekleri sunmaktadır. Kitaptaki öyküler sağlam bir sağduyuyu teşvik edip insanların ahlaki değerleri ile yüksek bilinç hallerine hitap ederken bir yandan da zihninizin perdelerini kaldırıp doğru şeyleri yapmak adına pratik yollar önermektedir.

Okuyarak öğrenilen birçok şey kısa zamanda unutulur... Ancak bu kitapta yer alan bilgelik dersleri okurun aklından çıkmayacaktır. Bu kitap herkese önerilmektedir, hayatlarını en yüksek kapasitede yaşayabilmeleri için!

Zamanının büyük bir bölümünü okumaya ve yazmaya ayıran J.M. Mehta, spiritüellik ve Hindistan felsefesi ile yakından ilgilenmektedir.

Bir düşün hazinesi yaratıp ilgili konularda yazmak Mehta'nın hayat felsefesidir. Yazar, sade ve kolay anlaşılır bir dil kullanmaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.