Hayat Yeniden Doğunca Güzel
% 31indirim

Hayat Yeniden Doğunca Güzel

  • 15,00 TL10,35 TL

    hopi kampanyası
    0,52 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hakikat arayışının size tattırdığı doyumsuz hazları, kafası ve kalbi, kendisini aydınlatacak bir ışık bekleyenlerle paylaşma arzusu bu çalışmaya meyve verdi. Tüm gördüklerimiz, yaşadıklarımız, okuduklarımız ve dinlediklerimiz, bu kitabın ortaya çıkmasında pay sahibi.


Yazar’ın hazinelerimin sandığı” olarak nitelendirdiği bu eser, huzurlu ve doyumlu bir hayat hepimize yettiği gibi size de yeteceğini ümit ediyorum.
Her insanın her şeyden önce varlık sorununu çözmesi, yaratılış gayesini öğrenerek hayatını anlamlandırması gerekir. İnsan bunu başarabildiği ölçüde manen güçlenecek ve hayatla daha kolay baş edebilecektir. Varoluş gayesini tam olarak bilmeyenler, sislerin içinde yönünü şaşıran kişiler gibidir. Zamanımızda maalesef büyük çoğunluk hiçbir şeyin farkına varmadan böyle şaşkın ve duyarsız yaşamaktadır ki temel problem budur.


Sanal dünyanın sunduğu sahte heyecanlar insanları bir süre oyalasa da kalıcı bir tatmin sağlamaya yetmemektedir. Hâlbuki hepimizin emin olmaya ve geleceğe güvenle bakmaya ihtiyacı vardır.

Bu kitap hayatınızın manevi güven koridorlarını oluşturacaktır.


Mevlana’dan Hikayeler

Mevlana’dan Hikayeler

Seyfettin Bulut

7,5 TL
Mesnevi’den Hikayeler

Mesnevi’den Hikayeler

Seyfettin Bulut

6,38 TL
Mutluluğun Adresi

Mutluluğun Adresi

Seyfettin Bulut

6,75 TL
Cennet Çocukları

Cennet Çocukları

Seyfettin Bulut

8,25 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.