Hayatı Anlamak : Bir Eğitimcinin Kaleminden
% 25indirim

Hayatı Anlamak : Bir Eğitimcinin Kaleminden

  • 12,00 TL9,00 TL

    hopi kampanyası
    0,45 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hayatın içinde yaşadığımız binlerce hikayeler vardır. Birçoğumuzun unutamadığı anlar, gelecek kuşaklara ders olsun diye nasihat şeklinde iletilir. Bazıları yazıya dökülür, bazı hikayeler ise bizimle beraber toprağa gömülür.


Elbette ki yazarı insan olan tüm kitapların eksiği kusuru vardır, hiç bir insan ve eseri kusursuz olamaz. Kusursuz ve mükemmel olan sadece Allah ve onun kitabı Kur’an-ı Kerim'dir.


Kur’an-ı Kerim'de öyküler anlatılır. Bizim de hayatımızın her alanında, örnek almamız istenir. "Elbette onların hayat hikayelerinde akıl sahipleri için ibret vardır."


Bu kitabımızda hayattın içinde yaşadığımız tecrübeler sizlerle paylaşıldı. Gelecek kuşaklara aktarıldı. Onlar bizim yaşadıklarımızdan daha iyi, daha doğru, daha net, kısa yoldan sonuç alsınlar. Bizim ödediğimiz maddi ve manevi bedelleri ödemesinler.


Bu gayeyle kıssalardan hisseler sunmak istedik. Bu kitabımızda öykülere yer verdik. Elimizdeki bu kitapta hayatın kendisini tüm gerçekliğiyle yaşayacak, kendinizi o hayatın tam içinde, başrolde bulacaksınız.


Bazen hüzünlenecek, bazen güleceksiniz. Belki de işte hayatın içinde "yaşadığımız hayat" diyeceksiniz.


Eğitim - Öğretimde Usül ve Vusül

Eğitim - Öğretimde Usül ve Vusül

H. İbrahim Çoraklı

7,5 TL
Tecvid

Tecvid

H. İbrahim Çoraklı

7,40 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.